Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wydanie elektroniczne - do redakcji EP

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Al555
-
-
Posty: 37
Rejestracja: 1 paź 2004, o 10:58
Lokalizacja: Tarnów

Wydanie elektroniczne - do redakcji EP

Postautor: Al555 » 4 wrz 2007, o 16:08

Witam,
chciałem zwrócić uwagę że wydania elektroniczne dochodzą ostatnio później od wydania papierowego.

Nawet jeśli wytłumaczycie to w ten sposób że chcecie żeby ludzie kupowali jednak wydanie papierowe a nie przesyłali sobie pliki pocztą ( co jest wątpliwym wytłumaczeniem bo Zinio dosyć dobrze zabezpiecza pliki i nie da się odtworzyć pliku przez innego użytkownika Zinio)
to jak wytłumaczycie że mam już wersję papierową ( 4 wrzesień) a na głównej stronie jest jeszcze zapowiedź wydania sierpniowego.

Macie aż tak duży problem z ludźmi ? No tak, pewnie większość powyjeżdzała .... :611:

A na poważnie - myślę że to kwestia drobnej zmiany organizacji ...
Bo zamieszczenie chociażby skanu okładki następnego wydania tydzień przed dostarczeniem do kiosków nie zajmie dużo czasu.



Pozdrawiam

Al555

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 4 wrz 2007, o 16:46

Hmm... ciekawe, bo miesiac temu (a wlasciwie kilka tyg) nosilem sie z zamiarem zalozenie tematu o odwrotnym przeslaniu.

Mianowicie jak to jest, ze zanim dostalem wydanie papierowe w prenumeracie, zdazylem mimo nawalu innych zajec przeczytac cale wydanie elektroniczne od nazwy pliku, po samo EOF ? Wydanie papierowe dotarlo do mnie (nie pamietam dokladnie) ale cos po 20'tym (choc jak sie dowiedzialem zostalo podobno wyslane ok 10-go) - byc moze wina poczty tez sie dolozyla do calosci.

Widac taka karma :613:

Al555
-
-
Posty: 37
Rejestracja: 1 paź 2004, o 10:58
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Al555 » 4 wrz 2007, o 17:05

Ale nie tłumaczy to opóźnień w umieszczaniu zapowiedzi następnego wydania na głównej stronie EP.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 4 wrz 2007, o 17:33

Ale opoznien wzgledem czego??

Zapowiedz byla ok 9-go, tego samego dnia sciagnalem e-wydanie. Papier dotarl jak mowilem po 20'tym.

Al555
-
-
Posty: 37
Rejestracja: 1 paź 2004, o 10:58
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Al555 » 4 wrz 2007, o 17:46

[quote="pajaczek"]
Zapowiedz byla ok 9-go, tego samego dnia sciagnalem e-wydanie. Papier dotarl jak mowilem po 20'tym.[/quote]

Pisząc o zapowiedzi mam na myśli zapowiedź następnego wydania umieszczaną co miesiąc na stronie www.ep.com.pl w prawym górnym rogu ( zdjęcie okładki + spis i którkie opisy artykułów) - pisałem powyżej.

Pisząc o opóźnieniach mam na myśli opóźnienie wersji elektronicznej do wersji papierowej ( tzn. elektroniczna przychodzi później) - dzisiaj (4 września) mam wersje drukowaną a nie mogę jeszcze ściągnąć wersji elektronicznej.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 4 wrz 2007, o 18:22

1) Hmm.... moze ja jestem dziwny, ale nigdzie nie widze zeby oswiadczali ze to jest zapowiedz przyszlego numeru. Wrecz odbieram to jako opis "w kolejnym numerze" - kolejnym z rzedu, aktualnym.

2) Pytajac o opoznienie wzgledem czego, tez mialem to na mysli. Ale jak napisalem u mnie to papierowe jest sporo opoznione (i to nie tylko w sierpniu bylo, ale to byl skrajny - narazie - przypadek).


Tez chcialbym zeby np. zamiescili plany na 2 numery na przod. Zebym dostawal biezade wydanie i e-wydanie do 3-go... no... 5-go danego miesiaca. Ale widac jeszcze do tego nie doszlismy.

Al555
-
-
Posty: 37
Rejestracja: 1 paź 2004, o 10:58
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Al555 » 4 wrz 2007, o 18:42

Przepraszam pajaczek, ale Twoje odpowiedzi nic nie wnoszą do mojego postu, żeby nie powiedzieć że nie masz nic do powiedzenia w tym temacie.

Mam wrażenie że generujesz posty dla punktów.

Na stronie EP w górnym prawym rogu pisze : "W kolejnym numerze ..." więc zwracam się do redakcji EP (a nie do pajaczka) z małą prośbą, a w zasadzie z uwagą że można coś poprawić niewielkim nakładem pracy. Odpiszą że się nie da - to OK, będę z tym żył.


Proszę Cię - nie odpisuj już na ten post, nie jest skierowany do Ciebie. Jeśli masz uwagi to na PW.

Pozdrawiam.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości