Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Uwagi do Elektroniki Praktycznej Plus - LCD

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Al555
-
-
Posty: 37
Rejestracja: 1 paź 2004, o 10:58
Lokalizacja: Tarnów

Uwagi do Elektroniki Praktycznej Plus - LCD

Postautor: Al555 » 17 lip 2007, o 07:53

Witam,
miałem już możliwość zapoznać się z tym wydaniem EP+ i chciałem się podzielić uwagami z forumowiczami a przede wszystkim z redakcją:

- wrażenie robi grubość wydania - bardzo pozytywne
- niestety ostudziła radość ilość sponsorowanych artykułów dot. w zasadzie jednego : paneli operatorskich - zupełnie nie przydatnych urządzeń dla elektroników konstruktorów a jedynie dla automatyków - koniecznie trzeba wydzielić dział/część dot. automatyki. Nie mam uwag co do faktu że takie artykuły się tutaj znalazły, tylko do tego że zostały umieszczone w wydaniu dla elektroników konstruktorów którzy z założenia powinni sami takie urządzenia tworzyć ;-)

Ale za to z radością przeglądnąłem całą resztę, informację nt. różnych sterowników, wyświetlaczy i dodatkową bibliotekę w C.
Naprawdę stanęliście na wysokości zadania.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego po Was ;-)
Myślałem że potraktujecie temat bardziej pobieżnie.

Już jestem ciekaw jaki będzie temat następnego EP+.

Pozdrawiam.

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 18 lip 2007, o 00:36

Serdecznie dziekuje za wyrazy uznania ;-)
Nastepna EP+ bedzie o LED-ach duzej mocy.
Pzdr
PZb

awatar100
-
-
Posty: 415
Rejestracja: 27 cze 2003, o 07:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: awatar100 » 18 lip 2007, o 05:46

Serdecznie dziekuje za wyrazy uznania ;-)
Nastepna EP+ bedzie o LED-ach duzej mocy.
Pzdr
PZb
bardzo dobry pomysl ! Ja wlasnie borykam sie z problemem Jak zasilic 8x 22Watt led <i odprowadzic sensownie cieplo>

jedrek_1981
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2005, o 11:42
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: jedrek_1981 » 14 sie 2007, o 19:47

A ja otrzymawszy to wydanie EP+ jak i poprzednie numery EP+ mam wrażenie że służą one bardziej jako reklama producentów niż mają pomagać inżynierom konstruktorom. Zawarte jest w nich mnóstwo ofert producentów niż cennych wskazówek przykładów, jak wykorzystywać opisane produkty. Jest tylko pare artykułów teoretycznych i na tym wszystko się kończy, a wiadomo, że człowiek uczy się najlepiej na przykładach. Więc proponuje więcej praktycznych rzeczy w następnych wydaniach.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości