Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Kiedy wychodzi nowy numer EP?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Mrrudzin
-
-
Posty: 71
Rejestracja: 16 maja 2007, o 17:55
Lokalizacja: Polska

Kiedy wychodzi nowy numer EP?

Postautor: Mrrudzin » 6 cze 2007, o 19:56

Szukałem, ale nigdzie nie moge znaleźć informacji.
Kiedy (ok.10, 20...) pojawia się w kioskach nowy numer EP?
Na stronie EP widać jeszcze numer majowy .

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 6 cze 2007, o 20:27

Dzisiaj widziałem w InMedio, w Empikach też już powinien być bo wczoraj już nie było majowych. W zwykłych kioskach zapewne na dniach będzie.
Co prawda na stronie EP jest jeszcze majowy, ale w Sklepie AVT jest już czerwcowy wraz z krótkim spisem zawartości.

K_o_n_r_a_d
-
-
Posty: 58
Rejestracja: 30 lip 2005, o 00:36
Lokalizacja: Lublin

Postautor: K_o_n_r_a_d » 6 cze 2007, o 22:10

W poniedziałek kupiłem.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 13 gru 2007, o 07:22

Witajcie.

No właśnie, kiedy w końcu (bo mamy już 13.12.2007) ukaże się w kioskach EP.
Wczoraj byłem w Empiku i jeszcze innym sklepie gdzie EP bywa no i ciągle widze listopadowe wydanie.
Gdzie te dobre czasy kiedy EP wychodziła kilka dni wcześniej (ok. 25 każdego miesiąca) niż powinna. Człowiek mógł się wtedy wcześniej nacieszyć nowym wydaniem. Teraz tak właśnie wychodzi EdW.
Goście z EP zapewniają ze to sie poprawi, zapewniają tak od lat.
Pisałem już że wyszedł kolejny numer EP Plus, zalega w kioskach a na stronie EP oczywiście o tym ani słowa. W połowie miesiąca wywieszają zapowiedź nowego numeru, który jest aktualnym a przecież powinna tam wisieć okładka z numeru następnego.

Pozdrawiam.

kacperek
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 6 lip 2007, o 00:38
Lokalizacja: Kielce

Postautor: kacperek » 14 gru 2007, o 18:02

U mnie w kiosku na osiedlu już od wczoraj nowy numer EP.

henry1
-
-
Posty: 59
Rejestracja: 17 paź 2005, o 19:57
Lokalizacja: Poznań

Postautor: henry1 » 14 gru 2007, o 23:14

[quote="pawelss1"]Witajcie.

No właśnie, kiedy w końcu (bo mamy już 13.12.2007) ukaże się w kioskach EP.
Wczoraj byłem w Empiku i jeszcze innym sklepie gdzie EP bywa no i ciągle widze listopadowe wydanie.
Gdzie te dobre czasy kiedy EP wychodziła kilka dni wcześniej (ok. 25 każdego miesiąca) niż powinna. Człowiek mógł się wtedy wcześniej nacieszyć nowym wydaniem. Teraz tak właśnie wychodzi EdW.
Goście z EP zapewniają ze to sie poprawi, zapewniają tak od lat.
Pisałem już że wyszedł kolejny numer EP Plus, zalega w kioskach a na stronie EP oczywiście o tym ani słowa. W połowie miesiąca wywieszają zapowiedź nowego numeru, który jest aktualnym a przecież powinna tam wisieć okładka z numeru następnego.

Pozdrawiam.[/quote





Dostaniesz go na gwiazdkę pod choinkę :629:

Chyllus
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 3 gru 2007, o 18:44
Lokalizacja: Górki

Postautor: Chyllus » 15 gru 2007, o 14:39

No niestety.. Sam sie zastanawiam.. Co prawda widzialem już w empiku numer z grudnia lecz nie w wersji on/off line, którą zwykłem kupować. Zastanawiałem się nad prenumeratą ale dochodzą do mnie słuchy że jest fatalnie i czasem numery dochodzą z olbrzymim opóźnieniem. Szkoda że ta sprawa wygląda bardzo miernie bo pismo jest na prawde dobre lecz widać jakieś problemy. Tak samo sprawa przedstawia się ze stroną, jaka jest wszyscy widzą a jej treść..to kolejny problem. Ktoś powinien wyciągnąć wnioski bo zbyt wielu ludzi zaczyna narzekać i w końcu stracą zaufanie a wtedy będzie źle. Wzorem do naśladowania jest EdW a ich elportal godny do nasladowania pod wieloma względami, szczególnie pod względem olbrzymiej ilości informacji, teorii i porad w nim zawartych.
Nadszedł juz czas by wyciągnąć wnioski.
Pozdrawiam

czeslaw10
-
-
Posty: 29
Rejestracja: 24 wrz 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wroclaw

Czy warto jeszcze kupować EP?

Postautor: czeslaw10 » 15 gru 2007, o 21:11

Kupiłem grudniowe wydanie EP.
Z ciekawości przeliczyłem jego zawartość.
-142 str. całości
-40 stron to reklamy
-69 str. to kursy i nowinki
-33 str. tylko tyle poświęcono budowie układów elektronicznych
Co wydawca zrobił z tą gazetą?

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 15 gru 2007, o 21:56

Te wyliczenia które zrobił czeslaw10 są smutne. Też myślałem nad prenumeratą ale zrezygnowałem z powodów które przytoczył Chyllus. Może to co obserwujemy od dłuższego czasu to po prostu upadek EP? Dziwi mnie to że nikt z redakcji nie chce się ustosunkować do krytycznych opinii, które na tym forum co pewien czas się pojawiają.
Taki stosunek redakcji EP do czytelnika to arogancja.
Nie rozumiem dlaczego zawsze kiedy miałem jakiś problem z dziedziny elektroniki, problem z jakimś scalakiem i zwróciłem się z tym do firmy, która go wyprodukowała otrzymywałem szybko klarowną odpowiedź. Dlaczego można się dogadać z takimi firmami jak: www.ni.com, www.ti.com, www.analog.com, www.maxim-ic.com a z EP za żadne skarby świata.
Do nich trzeba wysłać kilkadziesiąt maili żeby raczyli odpowiedzieć a kiedy i to się nie udaje i desperat dzwoni to słyszy stałą śpiewkę "widocznie filtr antyspamowy odrzucił pański mail".
Kontakt z EP przypomina mi wycieczkę za naszą wschodnią granicę, podobna mentalność i obyczaje. Może rzeczywiście w naszym pięknym kraju nad Wisłą nie da się zrobić tego o czym piszę? EP swoimi działaniami chce dowieść że tak właśnie jest. No nic, póki co odwiedzę Elportal choć bardzo chciałbym żeby EP choć w części była taka jak EdW.

Pozdrowienia.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 15 gru 2007, o 23:17

Dostaniesz go na gwiazdkę pod choinkę :629:
Do tego, to musialby jeszcze byc grzeczny, a tak to...
Kupiłem grudniowe wydanie EP.
Z ciekawości przeliczyłem jego zawartość.
-142 str. całości
-40 stron to reklamy
-69 str. to kursy i nowinki
-33 str. tylko tyle poświęcono budowie układów elektronicznych
Co wydawca zrobił z tą gazetą?
Reklamy... zlo konieczne wspolczesnego swiata, zwlaszcza te monotonnie powtarzajace sie, moglo by byc mniej, tak z 30 str, ale mniej to tez bym nie chcial. Zawsze to tez zrodlo informacji jakiejs.
Kursy i nowknki vs Budowa ukladow elektronicznych. - Osobiscie to przycialbym te projekty ukladow jeszcze, zwlaszcza ze po niektorych widac ze sa na sile rozbudowane (3 artykuly w 1 numerze, kazdy w czesci pokrywajacy ten sam opis to przesada). Nie kazdy kurs mi sie podoba, ale rozumiem i akceptuje, ze rozne sa potrzeby dlatego na kursy akurat nie bede narzekal.
Mozna by pomyslec nad pozbyciem sie wkladki (z pcb), choc wowczas redakcja faktycznie musialaby sie bardziej postarac z uaktualnianiem www.
Tak samo osobiscie uwazam za strate miejsca ten "Ekspresowy informator elektroniczny".

A skoro juz jestesmy przy pomyslach... moze radakcja pomyslala by na przyszlosc nad dolaczaniem (przynajmniej tylko dla prenumeratorow) CD, ktore okazyjnie sa dolaczane do wersji OnLine jako ekstradodatki (jak sie domyslam sponsorowane??). No dobra... moze przesadzilem :607:
No nic, póki co odwiedzę Elportal choć bardzo chciałbym żeby EP choć w części była taka jak EdW.
I co Cie powstrzymuje?? *) Jak narazie CALA Twoja tworczosc na forum, to narzekanie na EP! Nie popisales sie NICZYM innym.

*) Niniejszym przepraszam wszystkich odpowiedzialnych za elportal, za te moje pomysly.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 16 gru 2007, o 23:33

I co Cie powstrzymuje?? *) Jak narazie CALA Twoja tworczosc na forum, to narzekanie na EP! Nie popisales sie NICZYM innym.
Wnioskuję więc że każdy kto dostrzega poważne niedomagania serwisu jest pasożytem.
Ech... szkooda gadać.
Pod choinkę każdemu czytelnikowi EP życzę nowego, lepszego, traktowania ze strony redakcji.

Pasożyt pawelekss1.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 17 gru 2007, o 00:13

Wnioskuję więc że każdy kto dostrzega poważne niedomagania serwisu jest pasożytem.
Ech... szkooda gadać.
Pod choinkę każdemu czytelnikowi EP życzę nowego, lepszego, traktowania ze strony redakcji.

Pasożyt pawelekss1.
Nie... sam nieraz narzekalem na poczynania wydawcy/redakcji. Jednak Twoja jedyna tworczosc to narzekanie, czy Ty naprawde nie zauwazyles ze nie popisales sie dotad niczym innym??

Btw. Nigdy nie bylem, nie jestem i pewnie w najblizszym czasie nie bede czlonkiem redakcji EP (przynajmniej nic na to nie wskazuje).


Ok: Jesli dalej tego nie zrozumiesz, to niestety...

tomek_j
-
-
Posty: 264
Rejestracja: 14 sty 2004, o 09:06

Postautor: tomek_j » 17 gru 2007, o 08:41


Btw. Nigdy nie bylem, nie jestem i pewnie w najblizszym czasie nie bede czlonkiem redakcji EP (przynajmniej nic na to nie wskazuje).
to tak jakbym słyszał : "nigdy nie byłem tajnym i dobrowolnym współpracownikiem tajnych słuzb PRL ...."

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 17 gru 2007, o 13:55

A interpretuj to sobie jak chcesz. Mialem poprostu wrazenie, ze pawelss bierze mnie za czlonka/przedstawiciela redakcji, a jesli tak, to chcialem Go wyprowadzic z tego bledu.


Btw. :604: Nigdy nie bylem tajnym wspolpracownikiem sluzb bezpieczenstwa o pseudonimie "Dorotka" :619:

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 18 gru 2007, o 11:34

Nie... sam nieraz narzekalem na poczynania wydawcy/redakcji. Jednak Twoja jedyna tworczosc to narzekanie, czy Ty naprawde nie zauwazyles ze nie popisales sie dotad niczym innym??
Jak to nie, pisałem na forum do redakcji że ukazał się juz trzeci numer EP Plus i żeby umiescili o tym informacje na swojej stronie w tgz. zapowiedziach przyszłego numeru.

Pozdrawiam.

henry1
-
-
Posty: 59
Rejestracja: 17 paź 2005, o 19:57
Lokalizacja: Poznań

Postautor: henry1 » 18 gru 2007, o 15:03

Witam !

Na mojej wsi właśnie dziś dostarczyli . :601:

Pzdr

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 3 lut 2008, o 21:34

Witam.

Słuchajcie, stała się rzecz wiekopomna. Sam w to nie mogę uwierzyć, jest 03.02.2008 i w kioskach jest już nowe wydanie EP!! z CD-romami też!! Ale to nie koniec cudów, w zapowiedziach nowego numeru na stronce www.ep.com.pl wisi to co wisieć powinno!!
Moje gratulacje dla odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Już kupiłem nową EP i właśnie się nią cieszę. Mam nadzieje że to nie jakiś przypadek i że taki stan rzeczy już będzie normą.

Pozdrawiam.

LR
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 4 lut 2008, o 20:05
Lokalizacja: Rzeszów

Brak dostępu do serwisu EP

Postautor: LR » 4 lut 2008, o 23:20

Niestety, mam wrażenie, że krytyczne głosy pod adresem EP nie są całkiem pozbawione racji. Właśnie stałem się prenumeratorem tego czasopisma - za całą prenumeratę zapłaciłem przy odbiorze (pierwszego numeru) na poczcie. Bardzo często korzystam z tej formy zapłaty, zamawiając np. książki. Zawsze wraz z zamówioną pozycją otrzymywałem fakturę i na tym transakcja się kończyła. Dlatego bardzo się zdziwiłem, że tym razem, w przesyłce nie dostałem ani potwierdzenia zapłaty za prenumeratę, ani hasła dostępu do serwisu EP. Na tym drugim szczególnie mi zależało, bo mam upatrzone artykuły z numerów archiwalnych, które chciałbym w miarę szybko zobaczyć. Po dwukrotnym wysłaniu e-maila, z zapytaniem do działu prenumeraty, otrzymałem odpowiedź z hasłem dostępu oraz następującym stwierdzeniem: "Na razie jednak logowanie nie będzie działać, gdyż jest to uzależnione od otrzymania przez nas opłaty za prenumeratę, co na razie nie nastąpiło. Proponuję spróbować za kilka lub kilkanaście dni".

10 dni już dawno minęło i nic się w tej sprawie nie dzieje. Rzeczywiście, obyczaje trochę wschodnie, jak pisze pawelss1.

Pozdrawiam :608:

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 4 lut 2008, o 23:31

Należność pobrana przez Pocztę przy opcji "za pobraniem" dociera do nadawcy ze sporym poźlizgiem od momentu odebrania przez adresata przesyłki na poczcie (do standardowego czasu realizacji przelewu na konto z poczty należy dodać parę dni aż się uzbiera parę kwitków do wypełnienia, coby pani z okienka nie odrywała się co chwilę od kawy). To już nie wina Wydawnictwa, tylko Poczty Polskiej. Płacąc przelewem z góry nalezność dotarłaby znacznie szybciej a w nastepstwie tego login i hasło do strefy dla prenumeratorów zostałoby udostępnione również znacznie szybciej.
A co do wschodnich obyczajów (a raczej z "minionej epoki") to te faktycznie ciągle są obecne, ale w instytucjach typu Poczta Polska.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 5 lut 2008, o 00:51

Oj nie narzekajmy tak na poczte (choc to co wyrabia to istna wolna amerykanka)... maja biedactwa braki kadrowe (kurcze... jak w piatek bylem w urzedzie, to sie uwijali jak muchy w smole... znaczy w ukropie :619: ).

Co do prenumeraty, dobrze ze wysylaja kurierem, np. Servisco jak jeszcze istnialo (a byly to czasy gdy o prace bylo znacznie trudniej) mialo klauzule, ze naleznosc za paczki wyslane za pobraniem, zostanie przelana na konto klienta w ciagu 21 dni ROBOCZYCH... i praktycznie zawsze przelewali, no zgadnijcie kiedy??

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości