Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Własne konstrukcje w dziale DiY

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Mrrudzin
-
-
Posty: 71
Rejestracja: 16 maja 2007, o 17:55
Lokalizacja: Polska

Własne konstrukcje w dziale DiY

Postautor: Mrrudzin » 29 maja 2007, o 12:25

Czy w dziale DiY można pokazywać również swoje konstrukcje, które gdzieś kiedyś się już publikowało?

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 29 maja 2007, o 19:40

Generalnie to w DIY zamieszcza sie wylacznie wlasne konstrukcje, badz te na ktorych publikacje ma sie zgode autora (wlasciciela praw).

Jesli zas idzie o Twoje pytanie, o ile nie utraciles praw do tego projektu, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie ;) Ale oczywiscie nie ja tu rzadze, to tylko moje odczucie.

Ps. A co ciekawego chcialbys zamiescic?? ;)

Mrrudzin
-
-
Posty: 71
Rejestracja: 16 maja 2007, o 17:55
Lokalizacja: Polska

Postautor: Mrrudzin » 29 maja 2007, o 20:17

Od czasu do czasu składam coś ciekawego. Często (z lenistwa) moje projekty bazują na gotowych kitach przystosowanych do moich potrzeb. Troche różnych konstrukcji umieściłem na innym forum. Jeśli to nie koliduje to z regulaminem tego forum i doprowadzi do jakichś konstruktywnych dyskusji czy też zainspiruje kogoś do budowy czegoś podobnego... mógłbym się pochwalić :P

Awatar użytkownika
piterino_16
-
-
Posty: 400
Rejestracja: 26 paź 2005, o 21:20
Lokalizacja: Inowrocław
Kontaktowanie:

Postautor: piterino_16 » 29 maja 2007, o 21:20

Często (z lenistwa) moje projekty bazują na gotowych kitach przystosowanych do moich potrzeb.
tylko bazują czy Ty po prostu kupujesz gotowy kit i go składasz?? Jeśli tylko go składasz to to jest DIY w trochę kiepskim wydaniu. Najlpepiej jak sam byś zbudował od początku jakiś układ wtedy to jest się czym chwalić. no ale ja także tu nie rządzę więc wyrażam tylko swoje zdanie nie obrażając nikogo :)

Mrrudzin
-
-
Posty: 71
Rejestracja: 16 maja 2007, o 17:55
Lokalizacja: Polska

Postautor: Mrrudzin » 30 maja 2007, o 05:35

tylko bazują czy Ty po prostu kupujesz gotowy kit i go składasz?? Jeśli tylko go składasz to to jest DIY w trochę kiepskim wydaniu
Nie nie. Oczywiście bazują. Złożenie gotowego kitu to dla mnie żadna przyjemność.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 30 maja 2007, o 15:57

Można publikować wszystko co było robione własnymi rękami i nie ważne czy to bazuje na kicie czy na gotowym schemacie.
Działa, zrobiłeś to Ty i masz prawo się pochwalić w DIY.

Mrrudzin
-
-
Posty: 71
Rejestracja: 16 maja 2007, o 17:55
Lokalizacja: Polska

Postautor: Mrrudzin » 30 maja 2007, o 16:17

OK.
Wrzuciłem tutaj:
viewtopic.php?p=76077#76077

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości