Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prenumerata EP

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Prenumerata EP

Postautor: PICIA » 20 kwie 2007, o 19:40

nie dostałem żadnego numeru EP -czy moderatorzy juz nie dostaja prenumeraty>>???? :606: powtarza się sytuacja z tamtego roku :606:

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 20 kwie 2007, o 23:37

Ja mam oplacona, a dostalem dopiero wczoraj... (marcowa tez byla opozniona).

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 21 kwie 2007, o 09:39

Prenumeraty z tego co wiem były przyznawane na rok i nie było mowy o przedłużaniu, przynajmniej ja nic o tym nie wiem...
Tzn. ja dostaję nadal, ale nic nie pisałem w tej sprawie.
Podziękowałem redaktorowi za cały rok prenumeraty i myślałem, że na tym koniec.

BTW
Na takie publikowanie e-maila to żaden filtr antyspamowy nie zadziała a będzie go więcej i więcej ∞...

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

re

Postautor: PICIA » 21 kwie 2007, o 18:03

End-pisałem do redakcji..moze coś odpiszą :)

[ Dodano: 26-04-2007, 15:28 ]
Żadnej odpowiedzi End- moze byś się dopytał swoimi kanałami???? ani Redakcja Ep nie odpowiada a ni Piotr na email :606:

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 5 maja 2007, o 12:10

Żadnej odpowiedzi End- moze byś się dopytał swoimi kanałami???? ani Redakcja Ep nie odpowiada a ni Piotr na email
Być może Piotr nie ma czasu. Nie wiem, poczekaj jeszcze trochę na pewno odpisze.

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

re

Postautor: PICIA » 20 lis 2007, o 22:46

Mozna juz temat zamknąć...

LR
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 4 lut 2008, o 20:05
Lokalizacja: Rzeszów

Uszkodzone numery EP w prenumeracie

Postautor: LR » 13 maja 2008, o 20:30

Ostatnio otrzymuję mniej lub bardziej sfatygowane (pogięte) numery EP, przesyłane w ramach prenumeraty. Jeden raz dostałem czasopismo w otwartej kopercie. Szczęście, że nie wypadła z niej dołączona karta prenumeratora. Ta koperta z przezroczystej folii jakoś kiepsko zabezpiecza przesyłkę. Prenumeruję kilka czasopism, niektóre pakowane są do kopert papierowych, ale problemy pojawiają się tylko w przypadku EP. Trzeba chyba pomyśleć nad jakimś lepszym rozwiązaniem. A może firma przygotowująca przesyłkę obchodzi się z nią w sposób zbyt brutalny?

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Re: Uszkodzone numery EP w prenumeracie

Postautor: radzio » 13 maja 2008, o 21:09

A może firma przygotowująca przesyłkę obchodzi się z nią w sposób zbyt brutalny?
Raczej nasza kochana Poczta Polska. Też mi się zdarza dostać pogiętą EP i podejrzewam że to wina Poczty, listonosza upychającego na siłe do torby itp.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 14 maja 2008, o 06:46

To że pismo jest pogięte wynika jedynie z niechlujstwa listonosza. Ja dostaje pismo w dobrym stanie ale nie wiem dlaczego tak późno. Redakcja EP zachęcając do prenumeraty ogłaszała że warto ją wykupić ponieważ pismo do prenumeratorów jest wysyłane wcześniej niż do sklepów. W sklepach pismo leży od kilku dni a prenumerata jak nie było tak nie ma a jest już 14.05.2008. W zeszłym miesiącu padł rekord i EP dotarła 18-go.
Gazetka dobra ale cała reszta porażająca.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 14 maja 2008, o 09:07

Te opóźnienia to wydaje się już wina kolportera, ale z drugiej strony nie wiadomo kiedy oni dostają druk... Raz lepiej, raz gorzej im to idzie...

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 14 maja 2008, o 11:09

Czasami na przesyłce jest stempel z datą nadania - czas podróży dochodzi nawet do dwóch tygodni.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 17 lip 2008, o 20:40

Dziś mamy 17.07.2008 a ja nadal nie dostałem prenumeraty. Czy kolejność wysyłania pism może być uzależniona od porządku alfabetycznego odbiorcy?? Pytam bo zaprzyjaźniona firma, której nazwa zaczyna się na 'A' otrzymuje prenumeratę na początku miesiąca. Moje nazwisko zaczyna się na 'L' i otrzymuje przesyłkę zazwyczaj po 18-tym czy ludzie z nazwiskiem na 'Z' mają jeszcze większe opóźnienie?? Proszę o odzew, chciałbym sprawdzić tą teorię.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 17 lip 2008, o 21:08

Teoria jest błędna. Przynajmniej jeśli idzie o termin OTRZYMANIA prenumeraty.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 23 lip 2008, o 06:40

hmm... prenumerata nadal nie dotarła a mamy 23-go. Czy ktoś z Krakowa ma takie same problemy? w empikach pismo widziałem na początku miesiąca. Czy gazeta może w ogóle nie dojść?? i co w takich przypadkach zrobić??

Pozdrawiam.

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 23 lip 2008, o 08:17

GOP również jeszcze nie dostał. Ale to chyba poczta znowu ma spore opóźnienia (jak widać podwyżka cen nic im nie pomogła) - faktura za telefon również się mocno spóźnia.

pawelss1
-
-
Posty: 22
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:46
Lokalizacja: wieś

Postautor: pawelss1 » 30 lip 2008, o 08:51

30 lipca prenumeraty nadal brak.

W sumie to już straciłem nadzieje na to że dotrze, najwyraźniej gdzieś przepadła i chyba trudno wywnioskować kto zawinił. Mam pytanie, bo może to się już komuś przytrafiło: można ten fakt jakoś reklamować?? czy po prostu dać sobie spokój i kupić w kiosku gazetę póki ona tam jeszcze jest??

Pozdrawiam.

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 30 lip 2008, o 08:53

Ja dostałem w poniedziałek. Reklamować możesz, zapewne wyślą ponownie, ale poczekaj jeszcze pare dni, może poczta wkońcu sie weźmie do roboty.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 30 lip 2008, o 10:25

Oczywiście ze możesz reklamować (w AVT), a przy okazji opieprzyć pocztę (w moim przypadku pomogło to drugie - listonosz zostawiał prenumeratę w miejscu z którego prawie każdy mogł sobie ja wziąć).

Btw. ja otrzymałem w tym mies. ok 15 (dość wcześnie, choć i tak...), a tak do Twojej teorii wcześniejszej... adresat na "S" (albo "M" - zależy jak to rozpatrywać - tak czy siak, obie są po "L").

ar
-
-
Posty: 56
Rejestracja: 30 maja 2007, o 19:44
Lokalizacja: poznań

Kłopoty z prenumeratą

Postautor: ar » 30 lip 2008, o 12:18

Witam
Ja moją prenumeratę otrzymałem 28 lipca. I to w dwóch egzemplarzach. Drugi to wynik reklamacji w AVT. Wysłali powtórnie - dzięki.
Tyle że tym razem to nie wina poczty, a firmy InPost, którą wysyłany był pierwszy egzemplarz. Przesyłka nadana 8 lipca /data na nalepce/, dotarła 28 lipca - 20 dni !!!. I to do Poznania. Zresztą podobna sytuacja miała miejsce już kilka miesięcy temu, więc nie jest to wypadek przy pracy.
Przesyłka powtórna, pocztą wysłana w pod koniec tygodnia, dotarła w poniedziałek.
Proponuję, zwracajcie uwagę kto Wam dostarcza gazetę.

Dodano po 5 godzinach.
Nawiązując do mojej poprzedniej wiadomości. InPost, osiągnął kolejny "sukces". Przesyłka z AVT /z innymi czasopismami/, nadana 03.07., doszła dziś tj. 30.07. czyli po 27 dniach!!!
Ostatnio zmieniony 30 lip 2008, o 17:57 przez ar, łącznie zmieniany 1 raz.

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Re: Kłopoty z prenumeratą

Postautor: radzio » 30 lip 2008, o 18:07

InPost, osiągnął kolejny "sukces". Przesyłka z AVT /z innymi czasopismami/, nadana 03.07., doszła dziś tj. 30.07. czyli po 27 dniach!!!
Ale dotarła i z tego powodu powinieneś się cieszyć. Do mnie jedna przesyłka wysłana InPostem wogóle nie dotrała, bo "podany adres nie istnieje". Dochodzi do tego kompletna niewiedza firmy na temat tego, co się dzieje z przesyłką i gdzie ona się znajduje. Po miesiącu od nadania znaleziono ją w magazynie w mieście nadawcy - wróciła już następnego dnia po nadaniu (!) z adnotacją o nieistniejącym adresie (ich dostarczycielowi się d.... ruszyć nie chciało na peryferia miasta) i tak przeleżała sobie w magazynie miesiąc. Firma na złożone reklamacje udziela odpowiedzi w stylu "nie wiemy gdzie przesyłka się znajduje". Żadnego trackingu czy też zwykłej rejestracji faktu przybycia przesyłki do sortowni docelowej. Tak więc lepiej wydać te pare złotych więcej na normalnego kuriera niż szukać potem wiatru w polu...

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości