Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prenumerata bezpłatna - 1 egzemplarz gratis !!!

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amok67
-
-
Posty: 108
Rejestracja: 12 lip 2004, o 09:17
Lokalizacja: Warszawa

Prenumerata bezpłatna - 1 egzemplarz gratis !!!

Postautor: amok67 » 8 sty 2007, o 01:23

Nie mogąc dorwać w kiosku styczniowego ep, postanowiłem dostać ten egzemplarz za darmo, w wersji on-line, ep zachęca na swoich stronach, więc czemu nie?
Po odebraniu linka do niejakiego zinio, oferującego instalację niecertyfikowanego
softu który ch... wie co robi ( aby przeglądać e-wydanie, musisz to g... zainstalować...),
odkryłem że ep chce mi kopsnąć gratis numer który kupiłem sobie w kiosku, 4 miesiące temu. K... , myślałem że mnie ch... zastrzeli ! ;-) Bardzo dziękuję, szanowne ep. Tym sprytnym zabiegiem straciliście czytelnika. Mam dosyć warszawskich sztuczek.Lepiej poinformowani wiedzą o co chodzi.

Temat przeniosłem... End

[ Dodano: 08-01-2007, 12:42 ]
Taa.Tylko dokąd?

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 13 sty 2007, o 22:43

Obrazek tez :no: przepadam za zinio :563: ale czy mozna miec pretesje do kogos ze cos rozdaje za darmo? wszystkie numery z 9'06 (AVT) mozna sobie sciagnac jako "testowe". Gdyby redakcja miala teraz rozdawac co miesiac nowy numer for free to wystarczylo by zmieniac co miesiac email adress :idea: i sprawa zalatwiona :twisted: ale pisma bo kto bedzie kupowal jak ma for free? potem bedzie ale szkoda :cry: ze juz sie Ep :no: ukazuje :( proponuje wiecej myslec Obrazek

Awatar użytkownika
amok67
-
-
Posty: 108
Rejestracja: 12 lip 2004, o 09:17
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: amok67 » 15 sty 2007, o 18:57

Taak, o tym nie pomyślałem. Jakiś taki nerwowy ostatnio jestem. Impuls mną kieruje...

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości