Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

nie napalac sie bo jeszcze niema :(

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

nie napalac sie bo jeszcze niema :(

Postautor: ACeK » 2 wrz 2006, o 19:48

Obrazek Czy widzieliscie to :arrow: e-Ep fajna sprawa :P wszedlem w linka pobierz :roll: jeszcze kilka linkow :o potem formularz i co? i nic jak bedzie to wysla :568: :( a tak fajnie sie zapowiadalo :idea: nie lepiej bylo poczekac az wszystko bedzie gotowe? Obrazek

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 2 wrz 2006, o 20:19

e-Edw dostałem później niż papierową... pewnie tak samo będzie z EP.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 3 wrz 2006, o 09:27

Zapytam admina na kiedy będzie można się spodziewać działania.

ROM
-
-
Posty: 293
Rejestracja: 5 lis 2004, o 10:48
Lokalizacja: Poznań

Postautor: ROM » 3 wrz 2006, o 16:25

Całkiem fajne, ale....
- dlaczego nie mam możliwości zmiany dysku i katalogu do którego ten materiał ma być zapisany ?.
- dlaczego po reinstalacji muszę ponownie pobierać cały materiał, bo licencję licho wzięło ?.
Z pojedyńczym egzemplarzem to jeszcze nie ma problemu, ale z czasem materiału przybędzie i...tydzień ściągania murowany :(.
Mam nadzieję, że te niedoróbki zostaną jakoś usunięte, bo sam program jest niezły...

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 3 wrz 2006, o 18:37

Całkiem fajne, ale....
- dlaczego nie mam możliwości zmiany dysku i katalogu do którego ten materiał ma być zapisany ?.
- dlaczego po reinstalacji muszę ponownie pobierać cały materiał, bo licencję licho wzięło ?.
Z pojedyńczym egzemplarzem to jeszcze nie ma problemu, ale z czasem materiału przybędzie i...tydzień ściągania murowany :(.
Mam nadzieję, że te niedoróbki zostaną jakoś usunięte, bo sam program jest niezły...
Zapisuje się to w "Moich dokumentach" a ja np. "Moje dokumenty mam zawsze na dysku innym niż systemowy i po reinstalacji nie tracę tego, ale masz rację że powinna być możliwość wyboru dysku.
Nie rozumiem co z licencją, czyli po reinstalacji systemu nie wystarczy zainsytalować wcześniej pobrany zinio?

[ Dodano: 06-09-2006, 07:53 ]
Pobrał juz ktoś EP? Bo tutaj jest tylko EdW

gizmo5418
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2004, o 19:23

Postautor: gizmo5418 » 11 wrz 2006, o 15:44

Witam .

Wszystko fajnie, tylko redakcja EP dała d....y. Dlaczego akurat e-wydanie jest w zinio ???? Zinio Readera nie ma pod Linuksa, a na takowym tylko i wyłącznie systemie pracuje. Zadowoleni z tego nie będą napewno urzytkownicy Linuksa. Jak dla mnie wielki minus dla EP !!!!.

Pozdrawiam

gavi
-
-
Posty: 218
Rejestracja: 14 kwie 2003, o 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: gavi » 11 wrz 2006, o 17:14

Witam.
Zapisuje się to w "Moich dokumentach" a ja np. "Moje dokumenty mam zawsze na dysku innym niż systemowy i po reinstalacji nie tracę tego, ale masz rację że powinna być możliwość wyboru dysku.
Nie rozumiem co z licencją, czyli po reinstalacji systemu nie wystarczy zainsytalować wcześniej pobrany zinio?
Też mnie to interesowało, napisałem do polskiego dystrybutora i dostałem taka odpowiedź:
Aby zmienić lokalizację folderu Moje Magazyny najpierw powinien Pan wskazać Managerowi Pobierania Zinio nową lokalizację folderu.
Proszę:
1. Uruchomić Edytor rejestru Start>Uruchom ( wpisać regedit)
2. Kliknąć lewym przyciskiem myszy na:
HKEY_CURRENT_USER >Software> Zinio> Reader>Preferences
3. W prawej części ekranu proszę znaleźć plik MyMagsDir.
4. Kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać Modyfikuj z rozwijanego menu.
5. Zmienić Dane wartości na ścieżkę nowej lokalizacji dla folderu Moje Magazyny.
6. Zamknąć Edytor rejestru ( regedit) i uruchomić ponownie komputer.
Teraz powinien Pan przenieść folder Moje Magazyny do nowej lokalizacji.

Od tej chwili nowe magazyny będą obierane we wskazane przez Pana miejsce.

W odpowiedzi na Pańskie drugie pytanie- nieastety jeszcze nie istnieje narzędzie do konwertowania plików na format .zno dostępne dla użytkowników zewnętrznych.

W przypadku dalszych pytań służę pomocą.

Sprawa jest znakomita. Ja np. przebywam dosc daleko od kraju i na swoje pisemka musiałbym czekać pół roku zanim nie wrócę w rodzinne puielesze. A tak - wszystko dostepne od ręki..
Sam format Zinio wydaje sie być znakomity. Pobawiłem się chwilę EdW - trzeba nabrać pewnych przyzwyczajeń ale warto. Jest bez porównania lepszy niż zwykły pdf. Jeśliby to zastosowac do instrukcji serwisowej - powinno być bardzo funkcjonalne, tym bardziej że mozna sobie zaznaczać ścieżki, robić notatki, a później je usunąc nie psując schematu. \tylko ten linux - ale znając znakomite środowisko ludzi pracujacych w tym systemi myslę że bardzo szybko pojawia sie rozwiązania. A może już są?
Pozdr.
W

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 11 wrz 2006, o 20:37

Obrazek Rewelacja trzeba grzebac w rejestrach zeby zmienic sciezke dostepu :twisted: ja sciagnalem dla proby wszystkie 9 (10 razem z Ep ktorej jeszcze :no: ma) jakie sa w ofercie i przenioslem jeden plik Audio na pulpit kliknalem i sie uruchomil tak wiec raczej nie ma problemu z tym w ktorym katalogu sa umieszczone (jesli wywoluje sie bezposrednio) a system do czytania to taki sobie :idea: np w :arrow: Maplin jak sie kliknie w pasku po prawej stronie w The Catalogue jest Ecatalogue to mozna sobie obejrzec ich katalog bez potrzeby instalowania specjalnych programow Obrazek

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości