Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Aktualizacja katalogu Download -> Dokumentacje na stronie

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

phill
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 8 sty 2004, o 14:09

Aktualizacja katalogu Download -> Dokumentacje na stronie

Postautor: phill » 18 lip 2006, o 14:11

Witam,

Mam pytanie jak często i kiedy teraz jest planowana aktualizacja katalogu Dokumentacje w sekcji Download, ostatnie nowości są do artykułów z kwietniowego wydania EP. Dzisiaj mamy już lipiec a na stronach EP stagnacja. Trochę mnie to irytuje kiedy czytam informacje że dodatkowe materiały do artykułów można znaleźć na dołączonych płytach CD do EP on/off Line i na stronie WWW a na stronie EP pusto. Nie wszyscy kupują (prenumerują) pismo z CD. Rozumiem że mogą być opóźnienia związane z cyklem wydawniczym - jeden miesiąc jest do przyjęcia, jednak tak szanowane pismo powinno zadbać o swoich czytelników obecnych i przyszłych.

pozdrawiam
phill

[ Dodano: 17-10-2006, 09:36 ]
Od mojego postu mineło już przeszło dwa i pól miesiąca, a na stronie bez zmian nowości z kwietnia. Czyżby administrator działu wyjechał do Angli? a może jeszcze nie wrócił z urlopu?
Nie wpominając już o udzieleniu informacji na temat... chociażby takiej malutkiej typu cyt. "...spieprzaj dziadu..."

MDz
-
-
Posty: 365
Rejestracja: 29 mar 2003, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: MDz » 5 sty 2007, o 23:20

Nie wpominając już o udzieleniu informacji na temat... chociażby takiej malutkiej typu cyt. "...spieprzaj dziadu..."
Ekhm...ekhm...
Jak wiadomo, na odcinku archiwalnym wystąpiły przejściowe trudności w dostawach towaru co spotkało się ze słuszną krytyką ze strony kolektywu.

Po przeprowadzeniu konsultacji z aktywem, odbyciu kurso-konferencji i dokonaniu przeglądu kadr (wicie.. rozumicie... "Dupniak na miejsce Maliniaka, Maliniak na miejsce Kowalskiego...") podjęlismy zobowiązanie zmierzenia się ze stojącymi przed nami nowymi wyzwaniami. Obecnie, krocząc z dumnie podniesioną głową możemy ogłosić, że zrobiliśmy powaaażny krok naprzód...(brawa)...

Mówiąc po ludzku:

*** Download (http://download.ep.com.pl)
-> PCB w pdf-ach uzupełnione od EP05/2006 aż do aktualnego numeru

-> Zostały dodane PCB w oryginalnych formatach CAD (spakowane w osobne paczki dla każdego numeru) obejmujące cały rocznik EP2006 oraz EP01/2007.

-> Dokumentacje tzn. materiały dodatkowe do projektów, kursów, itp. - uzupełnione braki od EP05/2006 do chwili obecnej (niestety z trochę zamieszaną kolejnością).


*** Archiwum EP (http:/archiwum.ep.com.pl)
-> W tej chwili sięga do EP09/2006. Numery EP10 i EP11 zostaną dodane w najbliższym czasie.


Jeżeli uważacie, że brakuje czegoś co Waszym zdaniem powinno jednak znaleźć się na stronie EP to piszcie o tym na Forum lub bezpośrednio na mój e-mail.



--
Wasz łże-PRowiec ;-)
MDz

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości