Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Zeszyt o ARM - Litości

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Zeszyt o ARM - Litości

Postautor: www » 24 cze 2006, o 13:42

Witam.

Mam pytanko do Redakcji:

Kiedy wreszcie ukaże się ten z wielką pompą zapowiadany zeszycik ??:569:
Po co pisać głupoty w EP, robić smaka jak wiadomo (redakcja przecież wie) że i tak to się nie ukaże w zapowiadanym czasie.
Panowie, przez takie infantylne zachowania sami sobie strzelacie gola.
Jak się nie wie to się nie pisze.
W obecnej sytuacji powstaje niezdrowa atmosfera wyczekiwania na Godota.

Na dodatek w zapowiedziach natępnego numeru nadal wisi stare wydanie a tu już koniec miesiąca, szkoda gadać.

Żegnam.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 24 cze 2006, o 14:07

Ano racja racja... powoli nudzi mi sie to "wyczekiwanie"... co prawda do konca czerwca jeszcze 6 dni, ale...


Co sie zas tyczy "zapowiedzi nastepnego numeru" - masz na mysli ta ramke "w kolejnym numerze" ?? Mam wrazenie ze ona dotyczy raczej numeru ktory jest aktualnie w sprzedazy. Co wiecej, obecna zapowiedz (czyli numeru 06/06) pokazala sie na stronie dzien PO tym, jak w kiosku do ktorego zagladam wyczerpal sie zapas tego egzemplarza (dostaja tylko 10 szt).
Ale tak chyba juz w redakcji maja, zarowno z aktualizacjami, jak i tekstem "w artykulach kroluja AVR'y"/"nastala moda na AVR" co od dluzszego juz czasu jest guz... prawda, ale jak to brzmi.

Awatar użytkownika
piterino_16
-
-
Posty: 400
Rejestracja: 26 paź 2005, o 21:20
Lokalizacja: Inowrocław
Kontaktowanie:

Postautor: piterino_16 » 25 cze 2006, o 14:15

nie czytam EP kupuje EdW i jestem zadowolony może na to trzeba się przerzucic to dwa uzupełniające się czasopisma (podobno) ale ja jednak jestem za EdW :D kupujcie to czasopismo tutaj też jest problem z dostanie tego pisma w kiosku ale zawsze można zamówić prenumeratę :)
pozdrawiam 8)

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 26 cze 2006, o 10:20

nie czytam EP kupuje EdW i jestem zadowolony może na to trzeba się przerzucic to dwa uzupełniające się czasopisma (podobno) ale ja jednak jestem za EdW :D kupujcie to czasopismo tutaj też jest problem z dostanie tego pisma w kiosku ale zawsze można zamówić prenumeratę :)
pozdrawiam 8)
A co Twoja wypowiedź ma do tematu?

EdW to czasopismo typowo młodzieżowe, wręcz uczące elektroniki, podstaw itp.

EP jest czasopismem dla bardziej zaawansowanych elektroników posiadających już trochę wiedzy w tym temacie. - tak mi się wydaje przynajmiej, że to wszystko jest kierowane do odpowiednich ludzi.

W sumie zaawansowany to ja nie jestem, ale czytam to i to, bo prenumeruje oba czasopisma :)

Koniec off.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości