Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Rangi

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Rangi

Postautor: ACeK » 19 kwie 2006, o 18:35

Obrazek Czy moze mi ktos wytlumaczyc co to za ranga *Profesor polonista* albo czym roznia sie *Stały bywalec* a ***Forumowicz*** :roll: a skoro juz tak robimy nowe rangi to moze cos specjalnego dla naszej krolowej Obrazek

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

re

Postautor: PICIA » 21 kwie 2006, o 05:40

osobiscie uważam ze dotychczasowe rangii na forum sa ni jakie..ale to odemnie nie zalezy

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 21 kwie 2006, o 16:38

A czym się różni "Obserwator" od "Zaawansowany użytkownik"?
To są tylko rangi ktore tak naprawdę nic nie mówią, a jak już to często rzeczywistość jest całkiem inna.

Czarutek dostał taką randgę odemnie, bo naprawdę czasem zachowuje się jak Profesor polonista. Od zawsze chciałęm mudać taką rangę i wkońcu udało mi się.

Pajączek dostał taką rangę, bo od pewnego momentu stał się najaktywniejszym uczestnikiem forum, więc jest forumowiczem.

Co do rangi dla Taszy, pomyślę, zapytam :)
osobiscie uważam ze dotychczasowe rangii na forum sa ni jakie..ale to odemnie nie zalezy
Przepraszam, a u Ciebie na forum jakie sa rangi?
Poza samymi Adminami i Moderatorami?
Bo to też wydaje mi się ni jakie....

Może rozwiniesz bardziej swoją myśl?

petersz
-
-
Posty: 579
Rejestracja: 2 gru 2005, o 18:26
Lokalizacja: ---

Postautor: petersz » 21 kwie 2006, o 16:46

A tak swoją drogą, to po co jest ranga expert? Praktycznie nie ma możliwości, ażeby wyklepać 5k postów i nie dostać przed tem rangi specjalnej...

Pozdr.

P.S.
Z tymi rangami - co za dużo, to nie zdrowo; niedługo każdy będzie miał swoją chyba...

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 21 kwie 2006, o 16:54

Jeśli ktoś sobie nie życzy rangi specjalnej to o.k. nie ma problemu, nie będzie ona przyznawana i 5k postów ukaże Eksperta.
P.S.
Z tymi rangami - co za dużo, to nie zdrowo; niedługo każdy będzie miał swoją chyba...
Uważasz, że to nie byłby lepszy pomysł niż jakiekolwiek rangi?

Jesli wam to nie pasuje to oczywiście mogę wykasować wszystkie rangi specjalne, nie ma problemu.
Chciałem aby forum było barwniejsze i inne niż wszystkie...
Ale chyba trochę się pomyliłem.
Pozdr.

petersz
-
-
Posty: 579
Rejestracja: 2 gru 2005, o 18:26
Lokalizacja: ---

Postautor: petersz » 21 kwie 2006, o 18:39

Zasadniczo, to chodzi mi o to, że nie ma sensu przyznawać większości użytkowników nowej rangi, bo zasadniczo ranga nie dotego służy :D. Wydaje mi się, że rangę powinno zdobywać przez pisanie postów (tak jak jest), czy częste i konkretne udzialanie się na forum (Stały bywalec). Gdy każdy ma swoją prywatną rangę, to traci to już takie znaczenie... Do tego celu (opsu kogoś) służy tytuł znajdujący się pod nick'iem, nieprawdaż? To tak jakby w wojsku zamiast stopni szeregowy, oficer, porucznik itd., minister obrony nadawał jednemu 'rangę' "Strzelec zawodowy", drugiemu "Inspektor Gadget", a trzeciemu "Chuck Norris" itd... Takie są moje odczucia...

Pozdr.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 21 kwie 2006, o 19:36

End:
Nie przejmuj sie... nie kazdemu musi wszystko pasowac, a troche urozmaicenia sie zawsze przyda. Zawsze to barwniej :roll: Tylko jeszcze ranga dla Taszy !!! (moze czesciej bedzie nas odwiedzac).
Zasadniczo, to chodzi mi o to, że nie ma sensu przyznawać większości użytkowników nowej rangi, bo zasadniczo ranga nie dotego służy :D. Wydaje mi się, że rangę powinno zdobywać przez pisanie postów (tak jak jest), czy częste i konkretne udzialanie się na forum (Stały bywalec).
Ie tam... postow mozna zawsze sobie nabic (tylko po co), a czy nad zoltymi znaczkmi bedzie *staly bywalec* czy *profesof polonista* (albo u jednych to, u innych co innego), to niczego nie zmienia.
Gdy każdy ma swoją prywatną rangę, to traci to już takie znaczenie... Do tego celu (opsu kogoś) służy tytuł znajdujący się pod nick'iem, nieprawdaż?
Tia... tylko ze opis mozesz sobie zrobic sam, range przyznaje Ci Admin, wiec mala roznica. Pozatym uznaj ze wszyscy z kolorem innym niz pomaranczowy pod nickiem to *stali bywalcy* i na tym koniec.
"Inspektor Gadget", (...) "Chuck Norris"
Chuck Norris jest tylko jeden... tak samo Gadget :twisted:


Ps. Jak dla mnie to moj licznik postow moze byc codzien kasowany, rangi specjalnej tez nie musze miec, i tak bede Was straszyl. Niemniej jednak od kiedy to wszystko istnieje, jest tu jakos przytulniej... :564:

petersz
-
-
Posty: 579
Rejestracja: 2 gru 2005, o 18:26
Lokalizacja: ---

Postautor: petersz » 21 kwie 2006, o 19:55

Ja mówiłem tylko swoje odczucia i wcale nie mówię, że to jest be... Jak chcecie "urozmaicenia", to "urozmaicajcie" - nie mam nic przeciwko... z resztą i tak nie mam nic do gadania tutaj, więc... :D

Pozdr.

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 21 kwie 2006, o 19:57

Przede wszystkim: RANGA DLA TASZY!!!
Jedyna aktywna lady na forum EP, która nie ma swojej rangi?
Coś tu nie gra :?
A dla mnie mogą być rangi takie, jakie są - jest mi to obojętne :(

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 21 kwie 2006, o 20:11

Co z tego, że mam ponad 2929 postów?
Co z tego, że ktoś pisze jak i tak te AUTOMATYCZNE rangi nie "mówią" prawdy o użytkowniku?
Wcale nie czuję się jakiś mądry czy wielki, bo nastukałem tyle postów...
Np. Moja wiedza w porównaniu z Aleksandrem Zawadą i innymi ktorych nie będę wymieniał jest mniej niż mierna...

Od dzisiaj dla was mam 0 postów i kim jestem teraz?...

Odnoszę wrażenie, że nie zostałem zrozumiany w tym co robiłem, ale o.k rozumiem to...

marecki
-
-
Posty: 390
Rejestracja: 4 sie 2005, o 15:48
Lokalizacja: Sandomierz
Kontaktowanie:

Postautor: marecki » 21 kwie 2006, o 20:45

Ech forumowicze.... :P po co tyle wrzasku? A może tak jak część z nas (pajączek, endi) pisze że liczniki im niepotrzebne niech może stały bywalec będzie poprostu stałym bywalcem bez liczenia postów (ewentualnie bez pokazywania)? Czy to ważne ile mode czy admin mają postów? Oni zarządzają i taka ich funkcja...

Ukłony dla Taszy :wink: ale czy potrzebna jedna specjalna ranga dla takiej fajnej babki??? :oops:

ps... ciekawe czy futrzaczek jako stały bywalec bez licznika byłby taki aktywny... :lol:

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 21 kwie 2006, o 22:15

... ciekawe czy futrzaczek jako stały bywalec bez licznika byłby taki aktywny... :lol:
I tym optymistycznym akcentem proponuje zakonczyc temat :D

A Endowi podziekujmy ze jest i cos tu ciagle zmienia.

Awatar użytkownika
tasza
-
-
Posty: 456
Rejestracja: 17 sty 2005, o 10:52

Postautor: tasza » 21 kwie 2006, o 23:43

ponaglona PW - piszę...

nie wiem czemu specjalna ranga dla mnie generuje tu tyle treści...
miałam swego czasu 'stałego bywalca' - z tej rangi zrezygnowałam
ja chyba nie potrzebuję się aż tak wyróżniać...tak sądzę...
i trochę źle się czuje taka pooblepiana różnymi etykietkami...
no ale ma być fajniej, bardziej kolorowo...

:arrow: End - jeżeli już, to druga propozycja z ostatniej PW
A Endowi podziekujmy ze jest i cos tu ciagle zmienia.
a to jest według mnie najmądrzejsza wypowiedź w tym całym temacie


tasza

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 22 kwie 2006, o 06:25

Endzik, Ty mnie źle zrozumiałeś... Od dłuższego czasu na żaden licznik postów nie zerkam... tylko się zdziwiłem, że mi pomarańczowa elipsa doszła... rangi niech będą jakie są
ponaglona PW - piszę...
A Endowi podziekujmy ze jest i cos tu ciagle zmienia.
a to jest według mnie najmądrzejsza wypowiedź w tym całym temacie
Ja zgadzam się z tym w 200%
Poza tym, jest to osoba, z którą najaktywniej koresponduję na PW :)
... ciekawe czy futrzaczek jako stały bywalec bez licznika byłby taki aktywny... :lol:
Wiecie co? Ja się nawet nie będę próbował porównywać z wami... Bo i tak matoł jestem stuprocentowy... Zresztą, teraz dopiero mam wyróżnienie :D

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 22 kwie 2006, o 17:01

Endzik, Ty mnie źle zrozumiałeś... Od dłuższego czasu na żaden licznik postów nie zerkam... tylko się zdziwiłem, że mi pomarańczowa elipsa doszła... rangi niech będą jakie są
Coś Ci się chyba chłopak pomyliło, bo to nie ja napisałem... :wink:

P.S. Zacząłem przyznawac rangi ręcznie, bo od zawsze miałem gdzieś licznik i wszytsko to co "zlicza" i robi ze mnie "pseudoeksperta".
Każdy na tym forum i na wielu innych wie o tym, że amator ze mnie do potęgi n.
A to, że jestem modem nic nie znaczy... Lubię pomagać ludziom, bo sam dostałem wiele pomocy i spotkałem wielu zyczliwych ludzi, teraz jakoś staram się zrobić coś dla innych - przynajmiej w taki sposób.

Awatar użytkownika
Futrzaczek
-
-
Posty: 781
Rejestracja: 4 gru 2005, o 17:48
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Kontaktowanie:

Postautor: Futrzaczek » 22 kwie 2006, o 17:24

No i wreszcie się zgadzamy :)
Lubię pomagać ludziom, bo sam dostałem wiele pomocy
Ja też się staram, ale wychodzi mi kompletnie na odwrót :(
I jeszcze coś!(do wszystkich)
Do informacji zawartych w googlu radzę podchodzić jak do jeża. To właśnie przez jednego palanta dostałem czerwony paseczek :evil:
To było takie info na marginesie :)

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 22 kwie 2006, o 20:05

Do informacji zawartych w googlu(..)
A od kiedy to w googlu zawarte są jakiekolwiek informacje? Toż to najzwyklejsza szukajka i wszelakie "informacje" pochodzą z innych stron a nie z googla. Tak więc Twoja wypowiedź niesłusznie oczernia niewinne google :wink:

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: PICIA » 23 kwie 2006, o 08:51

Coś Ci się chyba chłopak pomyliło, bo to nie ja napisałem... :wink:
nie jest to trafne okreslenie junior admin END

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 23 kwie 2006, o 09:01

Coś Ci się chyba chłopak pomyliło, bo to nie ja napisałem... :wink:
nie jest to trafne okreslenie junior admin END
A co w tym nietrafnego?
Może odpiszesz na moje wcześniejsze pytanie? jesli już wypowiadasz się na temat rang...

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

re

Postautor: PICIA » 23 kwie 2006, o 10:15

jesli chodzi o rangi na forum..mozna je okreslać na wszelaki sposób od ilosci postów...ale tez wazne jest to co ta osoba pisze...celowo pomijam wartośc tych postów..iemniej jestem za tym aby wyróznic tych którzy faktycznie pracuja dla forum

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości