Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Problem z dostępem do archiwum

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

rmoteka
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2006, o 11:55
Lokalizacja: znikad

Problem z dostępem do archiwum

Postautor: rmoteka » 26 lut 2006, o 20:25

Witam,
wysłałem dziś sms aby uzyskać dostęp do archiwum
i klapa. Po wybraniu artykułu który chcę pobrać, serwer
mieli, mieli i wywala komunikat "brak połączenia z bazą".
Może jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

zbychu2
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2006, o 23:19
Lokalizacja: bytom

Postautor: zbychu2 » 27 lut 2006, o 00:15

Też wysłałem sms i wpisałem otrzymany kod - efekt ten sam " nie można połaczyć się z bazą" liczę że mają jakąś awarię i się uda ściągać.

czosnekltd
-
-
Posty: 27
Rejestracja: 27 lut 2006, o 12:20
Lokalizacja: elbląg

Postautor: czosnekltd » 27 lut 2006, o 16:59

Witam
10-02-2006 wysłałem dwa SMSy zgodne w treści z info na stronie EP(MP 1361 na numer 7316) i trzykrotnie otrzymałem informacje:
Twoj sms nie został rozposnany. Sprawdz numer oraz tresc wiadomosci i wyslij ponownie SMSa. złozylem reklamacje na wapacz.pl i otrzymałem dwukrotną odmowę reklamacji....a dzis otrzymalem rachunek z ERY i obciazyli mnie kwotą 6PLN +VAT. I moje pytanie kto tu robi i kogo w konia ?!?!?

ps: dla ciekawosci 21-02-2006 wysłałem smsa o treści MP.1361 (czyli z dodatkową kropką) i rowniez dostałem identycznego smsa.......pewnie za miesiac ponownie dostanę 3 zeta w plecy na rachunku :(

Awatar użytkownika
Admin
admin
admin
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2003, o 10:55
Lokalizacja: forum.ep
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 1 mar 2006, o 10:14

Powyzszy komunikat "nie można połaczyć się z bazą" wynikal ze zmiany adresow IP w home.pl i niemoznoscia porozumienia sie serwerow ze soba, w poniedzialek problem zostal rozwiazany.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości