Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Ciekawa promocja?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Ciekawa promocja?

Postautor: www » 20 cze 2005, o 09:53

Witam wszystkich.
Tak się zastanawiam dlaczego na stronie głównej EP od kilku miesięcy wisi reklama kitu:
"GPS-owy rejestrator trasy" projekt wg. mnie udany i bardzo potrzebny ale dlaczego właśnie on jest tak promowany? Myśle że rotacja najciekawszych projektów byłaby lepszym i zdrowszym rozwiązaniem. Ewentualnie może ranking popularności kitów?
Pozdrawiam.

Tom27
-
-
Posty: 173
Rejestracja: 26 paź 2003, o 20:36
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Tom27 » 20 cze 2005, o 12:22

Ja też uważam, że strona www EP jest, co najmniej mierna. Myślę, że naprawdę jest dużo ciekawych informacji, które można by było podać na stronie. Jednym słowem aktualizacja strony internetowej bardzo szwankuje.
Pozdrawiam wszystkich.

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 21 cze 2005, o 08:20

Trudno się z Toba nie zgodzić.
Czy ktoś wie kto właściwie za to odpowiada?? Powstająca właśnie strona EdW jest dopiero na etapie rozwoju i już jest o wiele przyjemniejsza. Dlaczego witryna EP nie może być podobna, czy to jakis problem zrobić normalną stronke??
Może niech redakcja rozpisze konkurs dla czytelników EP, którzy podeślą własne propozycje, coś w rodzaju projektu otwartego i wybierze najlepsze rozwiązanie.
Przecież to troche dziwne że takie pismo jak EP ma taką kulejącą wizytówke w sieci.
Dziwne jest też to że ten temat był już poruszany niejednokrotnie jednak nikt odpowiedzialny za to nie zabrał głosu. Mam wrażenie że tym decydentą przydałaby się jakaś podróż bo one podobno kształcą. Zachowanie 'strusia w stanie zagrożenia' nie jest ani zrozumiałe ani akceptowalne w środowisku ludzi.

Pozdrawiam.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości