Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prenumerata jak marzenie!!!

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty: 330
Rejestracja: 4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Prenumerata jak marzenie!!!

Postautor: małysz » 18 lut 2005, o 12:07

Witam!
Jeszcze do niedawna nastawaliśmy na AVT za opieszałość w wysyłaniu prenumeraty. Teraz sumienie nakazuje mi pochwalić redakcje za poczynione w tym kierunku kroki.
Nie wiem jak Oni to robią ale EdW dostaje na dwa dni przed początkiem miesiąca a EP w okolicach 7 każdego miesiąca. O niczym innym nie można było marzyć. To chyba jest PRENUMERATA DOSKONAŁA!!!

Za te zmiany, starania i za to że wciąż jesteście z nami WIELKIE ALE TO OGROMNE DZIĘKI!!! :564: :564: :564:

Awatar użytkownika
Press
-
-
Posty: 389
Rejestracja: 10 mar 2004, o 16:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Press » 18 lut 2005, o 20:14

To prawda, że prenumerata dociera teraz znacznie szybciej, ale nie jest to żadne wyróżnienie dla prenumeratorów, bo i w kioskach nasze pisemka pokazują sie teraz wcześniej. Ale tak czy inaczej jest OK i tak trzymać :)

a_antoniak
-
-
Posty: 645
Rejestracja: 13 sty 2005, o 18:38
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata jak marzenie!!!

Postautor: a_antoniak » 18 lut 2005, o 21:50

Nie wiem jak Oni to robią ale EdW dostaje na dwa dni przed początkiem miesiąca a EP w okolicach 7 każdego miesiąca.
To jeszcze nic - mi styczniowa EP przyszla 3.01 (mimo swiat!!) zas lutowa 1.02 :)

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty: 330
Rejestracja: 4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: małysz » 19 lut 2005, o 22:49

Witam!
Wiec jest o wiele lepiej niż było tak wiec jest super.
I niech tak zostanie juz zawsze.

LucASWw
-
-
Posty: 248
Rejestracja: 23 sie 2003, o 18:26
Lokalizacja: UK

Postautor: LucASWw » 19 lut 2005, o 23:00

To macie powody do radości, bo mi ep przychodziła z miesięcznym opóźnieniem.

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty: 330
Rejestracja: 4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: małysz » 19 lut 2005, o 23:13

Witam!
Spróbuj skontaktować sie z redakcją i rozwiazac teproblem!

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 20 lut 2005, o 03:43

No do UK trochę drogi jest... :wink:
Tutaj redakcja chyba dużo nie będzie pomocna...

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty: 330
Rejestracja: 4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: małysz » 20 lut 2005, o 12:13

Witam!
A no faktycznie tego to ja nie zauważyłem. Ale może jednak dało by sie to załatwić żeby za jakąś drobną opłatą wysyłali szybciej olbo coś w tym stylu...

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

pozdrawiam

Postautor: areczkas » 20 lut 2005, o 17:04

Witam

Wypada mi sie dolaczyc do pochwal EP. Jakis czas temu takze uczestniczylem w krytykowaniu ( slusznym wowczas ) za terminowosc dostaw do domow. Teraz sytuacja sie rzaczywiscie zmienila i takze czuje moralny obowiazek pochwalenie redakcji za poczynione dzialania w celu usprawnienia prenumeraty.

21777
-
-
Posty: 133
Rejestracja: 3 mar 2004, o 13:49

coś nie bardzo

Postautor: 21777 » 11 mar 2005, o 13:44

witam
jest takie powiedzenie "jedna jaskółka wiosny nie czyni" i coś w tym musi być. Być może w lutym była szybka realizacja dostaw EP dla prenumeratorów, jednakże w tym miesiącu juz tak szybko nie jest (dzisiaj jest 11.03.2005 i gazety jak nie było tak nie ma ) i jeśli ta sytuacja się powtórzy w kolejnych miesiącach to szybka realizacja zamówień w lutym była po prostu wypadkiem w pracy.
pozdrowienia
Marek

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 11 mar 2005, o 13:49

Ja dostałem 1 marca. Aż byłem mocno zdziwiony :o

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

re

Postautor: PICIA » 11 mar 2005, o 15:25

ja dostałem juz 2 numery EP od Szanownej Redakcji Elektronika Praktyczna i jestem za To Bardzo wdzieczny!!
tylko niemam pierwszego numeru :cry:

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 11 mar 2005, o 15:31

Możesz zamówić archiwalny nr 1/2005 pisząc do działu prenumaraty i przysle Ci z numerem kwietniowym 4/2005 :D

Awatar użytkownika
jaglarz
-
-
Posty: 45
Rejestracja: 14 gru 2004, o 17:20
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

O prenumeracie

Postautor: jaglarz » 16 mar 2005, o 23:37

Tak czytam od dłuższego czasu narzekania (a teraz głosy zachwytu) na terminowość dostaw prenumeraty. Tylko że jak mi się wydaje nikt nie bierze pod uwagę jednego faktu. Wysyłka realizowana jest przez Pocztę Polską. I o jakości (?) ich usług chciałbym parę słów napisać. Otóż jakość ta jest fatalna - ba, nawet gorzej niż fatalna. Mam w tym względzie złe doświadczenia. Przykłady? Proszę bardzo - mógłbym podać kilkadziesiąt, ograniczę się do trzech.

Przykład pierwszy:
Miałem otrzymać paczkę z elementami elektronicznymi z Warszawy. Po dwóch tygodniach piszę do firmy, a oni ze zdziwieniem odpowiadają "że już dawno wysłana - a poza tym że przecież do Zakopanego paczka idzie około 4 dni". I faktycznie na stemplu data sprzed 13 dni. No cóż widocznie w/g Poczty Polskiej Zakopane leży bliżej Warszawy niż Kraków.

Przykład drugi:
Zdziwiony trochę sprawą listów zrobiłem taki eksperyment. Wysłałem z jednego końca miasta na drugi list priorytetowy (do siebie). Jak myślicie kiedy doszedł? Mógłbym ogłosić konkurs - ciekawe czy by ktoś zgadł. Otóż po tygodniu!!

Mało przykładów? Proszę bardzo.
Przykład trzeci:
Byłem świadkiem jak facet awanturował się przy okienku dlaczego list priorytetowy nie doszedł jeszcze po dwóch tygodniach (!). Paniusia ze stoickim spokojem wypaliła: "No wie Pan, może gdzieś leży". Już miałem wybuchnąć: "A co on tam k...a robi że leży, skoro opłacono to on ma dojść!". Ale pomyślałem: No i po co się denerwować, przecież to i tak nic nie da, a oni będą i tak robić swoje. Dopóki nie będą mieć prawdziwej konkurencji. Bo zdaje się na pewne przesyłki mają ustawowy monopol.

Mógłbym tak dalej wyliczać, tylko już mi się pisać nie chce.

O zapchanych skrzynkach na listy (ulicznych), czy o rzucaniu paczkami nie będę dokładnie pisał bo to banał (albo pryszcz jak kto woli).

Jeśli ktoś pamięta teledysk puszczany w MTV o Telekomunikacji, myślę że podobny możnaby zrobić o Poczcie.

Tak więc zanim zaczniecie ciskać gromy na EP (lub AVT) to weźcie powyższe pod uwagę, bo wydaje mi się że oni są tu akurat najmniej winni.

Ufff, to mój najdłuższy post na jakomkolwiek forum.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości