Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Dlaczego WWW.EP.COM.PL jest taka jaka jest

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Guru
-
-
Posty: 250
Rejestracja: 30 cze 2003, o 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Guru » 13 paź 2004, o 10:08

Przecież ja w Krakowie kupiłem tą EP w dniu 11.10.2004, chyba patrzysz nie na tym stoisku to nie są artykuły monopolowe :D (bez urazy) tylko czasopisma.
A jeżeli chodzi o EP i kioski, to wszędzie mówią że jeszcze nie ma, ale żaden sprzedawca nie powie, że on nigdy nie sprzedawał EP. Twierdzenie ma mocne dowody na N.Kleparzu są dwa kioski blisko siebie, w jednym z nich jeszcze nie ma, a w drugim zawsze możesz już kupić.

Szukajcie a znajdziecie ? :idea:

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 13 paź 2004, o 11:30

Przecież ja w Krakowie kupiłem tą EP w dniu 11.10.2004, chyba patrzysz nie na tym stoisku to nie są artykuły monopolowe :D (bez urazy) tylko czasopisma.
:idea:
Mówisz o EP w wersjii z dwoma CD-romami??

Guru
-
-
Posty: 250
Rejestracja: 30 cze 2003, o 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Guru » 13 paź 2004, o 11:58

Kupiłem samą, bez CD-Romów chociaż była też taka z CD.
Tym razem kupiłem w kiosku na przejściu dla pieszych przez Aleje przy Nowym Kleparzu.
Może jeszcze tam jest?
Możesz podjechać i tam zakupić.

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 14 paź 2004, o 12:36

No wreszcie dziś 14.10.2004 udało mi się dostać EP w krakowskim Empiku. Gratulacje składam sobie za wytrwałość i dostawcy.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 14 paź 2004, o 22:01

:) Widze ze forum spelnia swoja role uczy jak sie trzeba zachowac i poprosic w sklepie elektronicznym a teraz jeszcze jak sie kupuje gazete w kiosku :o To moze teraz ja rzuce pytanie jak poznaje sie panienki :wink:
:D

Ps. www jestes prawdziwym bohaterem :!:

Awatar użytkownika
Aleksander Zawada
Moderator
Moderator
Posty: 532
Rejestracja: 21 lut 2003, o 12:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aleksander Zawada » 14 paź 2004, o 22:11

Panienki? Hmm to chyba nie na tym forum... :wink:

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 4 maja 2005, o 09:07

No i znów widzę trzeba ponowić niechlubny wątek olewania przez EP swojej strony.
Jest 5 maja a w tgz. zapowiedziach ciągle wisi i straszy kwietniowe wydanie EP.
Dlaczego?? kto za to odpowiada?? zdejmijcie te zapowiedzi albo zacznijcie o nie dbać do diabła. Skoro są to niech będą zapowiedziami.
Szkoda gadać, dziadostwo się szerzy i dąży do nieskończoności.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 4 maja 2005, o 14:20

:) Bo pewnie nikt sie tym nie przejmuje przyklad :arrow: blad do tej pory nie poprawiony i taki sam blad juz byl w przeszlosci :(
:twisted: Raz bylem mile zaskoczony :arrow: ale to pewnie wyjatek ktory juz sie nie powtorzy :wink:
:D

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 4 maja 2005, o 15:26

Zastanawia mnie też że "ONI" mimo tego że to czytają siedzą jak myszki i się nie odezwą.
Nic na swoją obrone nie mają do powiedzenia? no bo i co tu mówić. Lanie z góry do dołu na czytelnika, co za kraj co za obyczaje co za lud.
Siemanko.

[ Dodano: 01-06-2005, 13:09 ]
No i jak nie pociągnąć tego wątku skoro znów jest to samo co miesiąc a żaden z NICH odpowiedzialnych za ten stan rzeczy się nie wypowie. Mówię oczywiście o zapowiedzi następnego numeru na stronie EP. Myślałem że chociaż na dzień dziecka będzie niespodzianka a tu znów kupa, znów w nowym miesiącu straszy stara okładka. Co to wszystko ma znaczyć?? dlaczego np. EdW potrafi dać zapowiedź numeru z dwumiesięcznym wyprzedzeniem!! a EP nie może. No nie rozumiem.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości