Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Dlaczego WWW.EP.COM.PL jest taka jaka jest

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Dlaczego WWW.EP.COM.PL jest taka jaka jest

Postautor: www » 8 paź 2004, o 10:44

Właśnie, dlaczego dziś tzn. 8.10.2004 widze reklame czasopisma z września??
Do diabła tak jest od zawsze juz kilka razy ten temat był poruszany.
Może wreszcie ONI odpowiedzialn za TO się odezwą??
Przecie skoro mam się dowiedzieć co będzie w przyszłym numerze to po kiego ONI wieszają stare informacje.
Czy to jest jakiś problem żeby umieścić na WWW pierwszą strone EP??
Przecie ONI ją mają u siebie bo ONI ją tworzą.
Czy to jest jakiś problem żeby posłać to na serwer WWW?
Czy operacja przesyłu pliku po sieci wymaga jakichś szczególnych starań, kosztów??
A może admin zajmujący się WWW nie za bardzo potrafi to zrobić??
Niech mi ONI wreszcie odpowiedzą bo narazie wychodzi na to że jestem ignorantem.

Pozdrówka dla ONYCH i was, cierpliwych do granic możliwości pasjonatów elektroniki a nie dziadostwa.

Awatar użytkownika
Maybe
-
-
Posty: 63
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 19:58
Lokalizacja: Dziebieszyce
Kontaktowanie:

Postautor: Maybe » 8 paź 2004, o 10:59

Tak sobie obserwuję stronę EP od pewnego czasu... Osobiście, to te tzw. zapowiedzi (tzn. w kolejnym numerze) to wyrzuciłbym precz! Primo: i tak nikt tego nie aktualizuje na czas, secundo: jest to najczęstszy powód "czepiania" się ludzi. Faktycznie, ten dział mnie strasznie - podobnie jak mojego przedmówcę - IRYTUJE. A poza tym, no cóż, nie wiem jak Wasze zdanie na temat strony głównej EP, ale moje.... Czasami sobie myślę, że temat WWW jest tak zaniedbywany przez AVT, że może w ogóle ściągnąć stronę EP z netu i zostawić samo forum? I taniej, i jobów nie trzeba będzie zbierać :D

Maybe

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 8 paź 2004, o 11:12

A może admin zajmujący się WWW nie za bardzo potrafi to zrobić??
Ty myslisz że wszystko zależy od admina? Nioc nie wiesz na ten temat więc odpuśc sobie.
Fakt że są dość duże opóźnienia w aktualizacji strony ,jednak nie zawsze jest to wina administratora.
Możesz być spokojny bo jak widać zaczynają się duuuże poprawy na forum jak na samej stronie EP. :wink:
Pozdrawiam

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 8 paź 2004, o 11:22

Jeśli administrowanie WWW nie zależy od admina to od kogo??
Zgadz się że nic na ten temat nie wiem bo i nie musze, do czego mi to potrzebne?
Ja oglądam efekty pracy ale skoro dział "Zapowiedzi" wygląda jak wygląda to może go lepiej zdjąć i będzie po problemie.
Co do opóżnień w aktualizacji strony "jednak nie zawsze jest to wina administratora." to ja się pytam kogo??
Najlepiej będzie nic nie robić zamknąć wszystko i iść na piwko, wtedy nikt o nic się czepiał nie będzie.

Awatar użytkownika
Maybe
-
-
Posty: 63
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 19:58
Lokalizacja: Dziebieszyce
Kontaktowanie:

Postautor: Maybe » 8 paź 2004, o 11:23

Możesz być spokojny bo jak widać zaczynają się duuuże poprawy na forum jak na samej stronie EP.
Może powiem w taki sposób (zgodne będzie to z zasadą, której hołduję): nie gadaj tylko zrób! Znowuż bowiem może się okazać, że nie wszystko zależy od "Admina" i wielka rewolucja będzie miała taki skutek, że wszystko zostanie po staremu. Wiem jak to jest prowadzić stronę internetową w dużej firmie (a do tego tworzącej pewien swój "image") i żal mi "Admina". Rozumiem problemy i niereformowalność pewnych instytucji...

Maybe

[ Dodano: 08.10.2004, 12:27 ]
Jeśli administrowanie WWW nie zależy od admina to od kogo??
Widzisz, "Admin" nic nie może zrobić, jeśli nie dostanie projektu okładki i zawartości numeru na czas. Jak znam życie, to firmy unikając kosztów zlecają pracę nad WWW na zewnątrz. W związku z tym "Admin" pewnie nie jest pracownikiem AVT i ma nieliche kłopoty z wyciągnięciem materiałów i tym, że ktoś nie dośle ich na czas...

Maybe

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 8 paź 2004, o 11:34

Widzisz, "Admin" nic nie może zrobić, jeśli nie dostanie projektu okładki i zawartości numeru na czas. Jak znam życie, to firmy unikając kosztów zlecają pracę nad WWW na zewnątrz. W związku z tym "Admin" pewnie nie jest pracownikiem AVT i ma nieliche kłopoty z wyciągnięciem materiałów i tym, że ktoś nie dośle ich na czas...
Dokładnie tak jak pisze Maybe,ma racje.
Admin jak widzisz nie zawsze jest winien wszystkiemu jak Ty myslisz...

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 8 paź 2004, o 12:05

Ok, więc kiedy ukaże się zapowiedź numeru który już od ośmiu dni powinien sobie leżeć w kioskach. W przyszłym miesiącu??
Jeśli tak to naprawde szkoda to robić.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 8 paź 2004, o 12:17

Powinien być już dzisiaj, cierpilwości.
Mam nadzieje że w przyszłym miesiącu już na początku będzie aktualizacja.
Tak jak pisałem, nie wszystko zalezy od admina. :|

Guru
-
-
Posty: 250
Rejestracja: 30 cze 2003, o 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Guru » 8 paź 2004, o 12:39

Korzystając z mojego doświadczenia to wiem że w takim przypadku winni są raczej autorzy, reklamodawcy którzy dosyłają artykuły na ostatnią chwillę, a potem nie ma czasu aby się podrapać po ...., a co dopiero myśleć o jakiejś tam stronie WWW.
No cóż widocznie trzeba ich pogonić :569:

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 8 paź 2004, o 13:07

No tak, ale nie dajmy się zwariować, przecież o terminie zamknięcia numeru decyduje redakcja EP a nie reklamodawcy. Wszystko to da sie tak ustawić żeby grało.
Problem tylko w tym że to wszystko trzeba chcieć.
Na samym początku EP ukazywała się jeszcze przed rozpoczęciem miesiąca którego dotyczyła :D , teraz 15, 16 dnia miesiąca.
Nie musze chyba wyjaśniać jak to działa na psychikę ludzi którzy na nią czekają.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 8 paź 2004, o 21:04

:) To jest tydzien niespodzianek albo wasza konstrukcyjna krytyka spowodowala ze jest juz nowa okladka i spis tresci Ep 10'04 :wink:
:D

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 8 paź 2004, o 21:09

:) To jest tydzien niespodzianek albo wasza konstrukcyjna krytyka spowodowala ze jest juz nowa okladka i spis tresci Ep 10'04 :wink:
:D
Zapowiada się ciekawie. Tylko znowu przyjdzie nam czekac.... Ciekawe jak długo w tym miesiącu?

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 12 paź 2004, o 07:38

Jest już 12.10.2004. Pytałem w kilku kioskach i nic. Tzn. EP dali niet. Jak mawiał główny bohater obrazu "Dzień świra" q* ja p* a od siebie jedynie dodam ile to jeszcze potrwa. Gratulacje i pozdrowienia dla odpowiedzialnych za takie dziadostwo.

Guru
-
-
Posty: 250
Rejestracja: 30 cze 2003, o 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Guru » 12 paź 2004, o 08:48

To że w twoim kiosku nie ma EP to już nie wina EP ja już wczoraj zakupiłem :D :D :)

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 12 paź 2004, o 08:55

W Wałbrzyskim Empiku jest EP, już chyba od zeszłego piątku..... :)
Ja zaś do domciu dostałem wczoraj :) :mrgreen:

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 12 paź 2004, o 09:18

W krakowskim niestety niet. I nie uwierze w wine kolportera że EP ukazuje się w połowie miesiąca bo przeca kolporterowi w tym całym interesie najbardziej zależy żeby jak najszybciej rozprowadzić pismo. Jak już kiedyś wspomniałem, pare lat temu EP była w kioskach jeszcze przed rozpoczęciem miesiąca tera nie. Kiedyś się dało bo kiedyś komuś na tym zależało żeby nowe pismo wypromować. Teraz kiedy EP już dorobiła się swojej pozycji olewa czytelników.
A z innej beczki to od zawsze kupuje jakieś kity z EP i zauważam spadek ich jakości. W ostatnich trzech czegoś brakowało a to złącza RS232 a to diody ostatnio do odbiornika kodu RC5 ktoś zapomniał wsadzić kwarcu 4MHz.
Jak na to wszystko spojrzeć to widać nasze typowo polskie podejście do klienta które od lat wielu w naszym pięknym kraju nad Wisłą się nie zmieniło.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Maybe
-
-
Posty: 63
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 19:58
Lokalizacja: Dziebieszyce
Kontaktowanie:

Postautor: Maybe » 12 paź 2004, o 10:42

Do mnie też dotarła pocztą wczoraj.

Maybe

Awatar użytkownika
Aleksander Zawada
Moderator
Moderator
Posty: 532
Rejestracja: 21 lut 2003, o 12:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aleksander Zawada » 12 paź 2004, o 15:16

Do mnie też dotarła w dniu wczorajszym:)

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 12 paź 2004, o 15:25

A do mnie w dniu dzisiejszym. Jestem pod wrażeniem, bo zwykle EP dostawałem około 20 każdego miesiąca. Zmierza ku lepszemu.
W ostatnich trzech czegoś brakowało a to złącza RS232 a to diody ostatnio do odbiornika kodu RC5 ktoś zapomniał wsadzić kwarcu 4MHz
A to mnie kiedyś przysłali extra w kicie niepotrzebny kwarc 11,0592MHz (kupowałem samą klawiaturkę od AVT2250). :lol:

www
-
-
Posty: 47
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 14:21
Lokalizacja: kr

Postautor: www » 13 paź 2004, o 07:31

No więc byłem w krakowskim empiku i kilku kioskach i dali EP brak. Chyba trza zmienić miasto bo to staje się nie do zniesienia.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości