Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Czy nie dałoby się szybciej????

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty: 330
Rejestracja: 4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Czy nie dałoby się szybciej????

Postautor: małysz » 12 cze 2004, o 15:26

Witam!
Tu pytanie do prenumeratorów EdW. Czy Wy także dostajecie prenumerate ok. połowymiesiąca?

I do Odpowiedzialnych:
Czy naprawde nie ma mozliwości żeby prenumerata trafiała do nas troche wcześniej? Np.: tak ok 5-6 każdego miesiąca?

Smutno :( jakoś jak w necie już widać okładkę nowego numeru a na biurku jeszcze nie mamy

Awatar użytkownika
pikczu
-
-
Posty: 89
Rejestracja: 5 paź 2003, o 19:55
Lokalizacja: Dublin
Kontaktowanie:

racja

Postautor: pikczu » 12 cze 2004, o 22:04

ja dostaje ep on/off
po 20 kazdego miesiaca a w kioskach ep jest juz 9 i krew mnie zalewa a czasem zdarzy sie ze dostane 1 nastepnego miesica a to juz jest szczyt wszystkiego

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty: 330
Rejestracja: 4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: małysz » 13 cze 2004, o 13:07

Witam!
To prawda jest to straszne i smutne dla pasjonatów elektroniki kiedy kioskowcy ich wyprzedają. Ale jest coraz wiecej przywilejów i chyba sie skusze na próbną prenumerate EP.
Zobaczymy jak to bedzie wyglądało.
:) Życze cierpliwości prenumeratorom a redakcji możliwości szybszego wysyłania czaspism.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: racja

Postautor: Wojtek » 14 cze 2004, o 18:38

ja dostaje ep on/off
po 20 kazdego miesiaca a w kioskach ep jest juz 9 i krew mnie zalewa a czasem zdarzy sie ze dostane 1 nastepnego miesica a to juz jest szczyt wszystkiego
Spokojnie - wytłumacz sobie to tak, że przecież i tak otrzymujesz pismo regularnie co miesiąc w tych samych odstępach czasu :D

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Re: racja

Postautor: end » 15 cze 2004, o 18:24

ja dostaje ep on/off
po 20 kazdego miesiaca a w kioskach ep jest juz 9 i krew mnie zalewa a czasem zdarzy sie ze dostane 1 nastepnego miesica a to juz jest szczyt wszystkiego
Spokojnie - wytłumacz sobie to tak, że przecież i tak otrzymujesz pismo regularnie co miesiąc w tych samych odstępach czasu :D
Dokładnie Wojtku :mrgreen: Ja też dostaje czasem wczesniej a czasem później i wychodzi na to że z równymi odstępami,co 30dni :)

equus
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2004, o 20:22
Lokalizacja: Poznań

Postautor: equus » 15 cze 2004, o 20:28

Nie można. Pięć lat temu zrezygnowałem przez to z prenumeraty. Gdzieś trzy lata temu przeczytałem w EP w dziale listy odpowiedź redaktora że "prenumerata zabezpiecza dostawę lecz nie termin". Później było trochę lepiej bo zachecając do wykupu prenumeraty wypisywali pierwszeństwo w otrzymywaniu czasopism. A teraz promocja "unijna" zapewniła taką ilość prenumeratorów że starać się nie muszą. (ja też się skusiłem). Czas otrzymywania jest dla mnie niezrozumiały, no chyba że to ze zwrotów z kiosków... :P

MariuszC
-
-
Posty: 50
Rejestracja: 29 gru 2003, o 09:33
Lokalizacja: Ustroń

Postautor: MariuszC » 17 cze 2004, o 05:29

Nie chcę całkowicie bronić wydawcy, ale Poczta Polska też ponosi gro winy z tego powodu. Między innymi chociażby pomyłki - płacisz za EP z CD, a otrzymujesz bez CD. Też mnie krew zalewa.

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty: 330
Rejestracja: 4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: małysz » 19 cze 2004, o 23:40

Witam!
Dzięki. Musze przyznać że przekonało mnie to że może nie na początku miesiąca ale wkońcu otrzymuje pismo dość regularnie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
fitm
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 4 mar 2004, o 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: fitm » 28 cze 2004, o 12:58

Witam :!:
:oops: Czy ktoś już dostal EP z tego miesiaca :? Jak tak dalej będzie to chyba zacznę się zastanawiać czy nie zrezygnować z tej unijnej promocji :evil:

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty: 330
Rejestracja: 4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: małysz » 28 cze 2004, o 18:21

Witam!
Ja zamuwiłem od lipca i też jestem ciekawy kiedy przyjdzie. Mam nadzieje że może razem z EdW.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 28 cze 2004, o 19:12

Witam!
Ja zamuwiłem od lipca i też jestem ciekawy kiedy przyjdzie. Mam nadzieje że może razem z EdW.
Żeby Ci przyszły razem te pisma to musisz zadzwonić do działu prenumeraty (może wystarczy email) i zaproponować takie rozwiązanie ale wtedy licz się z tym że realizacja będzie napewno nie wcześniej jak po 15-tym, a realnie koło 20-go - wiem bo sam tak zrobiłem i przychodzi razem i jeszcze dodatkowo trzeci agazeta "Elektronik" (za darmo) jak dla mnie bardzo przydatna.

Awatar użytkownika
fitm
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 4 mar 2004, o 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: fitm » 28 cze 2004, o 19:43

Witam ponownie :D
Obawiam się że nie wystarczy emailem bo ja tam kilka wysłałem ale niestety odpowiedzi nie otrzymałem :cry: . Całkowicie inaczej jest jak się wykona telefon - to taka miła obsługa i wogule :!: :!: :mrgreen:

Holtek
-
-
Posty: 29
Rejestracja: 30 mar 2003, o 16:21
Lokalizacja: Lublin-Lubartów
Kontaktowanie:

Postautor: Holtek » 9 lip 2004, o 06:40

ja zawsze dostaje na samym początku miesiąca tak gdzieś 1 a 5 ...i oby tak zostało

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

inaczej

Postautor: areczkas » 13 sie 2004, o 12:32

moja prenumerata EdW także działa bez zarzutu, zupełnie na odrót jak EP

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości