Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

POMOCY NA OBRONE POTRZEBUJE PILNIE!!!!!

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

gassto
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2009, o 17:24
Lokalizacja: Trójmiasto

POMOCY NA OBRONE POTRZEBUJE PILNIE!!!!!

Postautor: gassto » 3 mar 2009, o 18:26

Witajcie jestem tu nowy i zachowuje się nieładnie bo się nie przedstawiłem a w pierwszym poście proszę o pomoc...Ale sprawa pilna ,a w gre wchodzi moje życie... :600:
Otóż w czwartek mam obronę inż. i dowiedziałem się ,że dostanę pytanie "podać zasady projektowania układów kombinacyjnych"Pytanie niby proste z zakresu TC,ale nie do końca to moja specjalność a i książki już żadnej teraz nie zdobędę.Błagam choć o trochę informacji ,a moderatora proszę o wyrozumiałość...
jedno co wiem to, że o hazardzie trzeba powiedzieć ale to za mało na 4 minuty odpowiedzi...
BŁAGAM WAS O POMOC

ht6542
-
-
Posty: 44
Rejestracja: 23 lis 2008, o 20:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: POMOCY NA OBRONE POTRZEBUJE PILNIE!!!!!

Postautor: ht6542 » 3 mar 2009, o 20:20

Witam !!!
Na sam początek musisz przedstawić podstawy projektowania układów logicznych, czyli: optymalizację kodu za pomocą algebry Boola, czy tablice Karnaugha. To mam nadzieje że wiesz jak się wyznacza czy wylicza. Jeśli masz jakieś zależności miedzy stanami czy dana operacja musi być wykonana po kolei to stosujesz automaty. Mam nadzieje że jak na przypomnienie to wystarczy.
Pozdrwiam

Wróć do „PLD/FPGA i inne zagadnienia techniki cyfrowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości