Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Potrzebuje dobrej duszy do skmpilowania programu?

Wojciech
-
-
Posty: 19
Rejestracja: 28 lut 2003, o 08:35
Lokalizacja: Kraków

Potrzebuje dobrej duszy do skmpilowania programu?

Postautor: Wojciech » 30 sty 2005, o 21:18

Potrrzebuje skmpilować program ze styczniowej ep w bascomie AVR do sterownika akwarium. Druga moja prośba o doradztwo w sprawie czym zaprogramować ? A drugie to prośba kto by się by podjął wykonania płytki drukowanej do tego projektu płacę każdą sumę (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ) chyba że znacie jakąś firmę wykonującą pojedyncze płytki ?

LucASWw
-
-
Posty: 248
Rejestracja: 23 sie 2003, o 18:26
Lokalizacja: UK

Postautor: LucASWw » 31 sty 2005, o 15:08

Ad1. Nie pomogę Ci, bo nie mam kompilatora BASCOM. Mogę skompilować programy napisane w C/C++ i asm pod '51, AVR i ARM.
Ad2. Najtańszym programatorem będzie STK200. Schemat masz w załączniku. Obsługuje się go np. PonyProg. http://www.lancos.com/prog.html
Ad3. Jeżeli kwota od 25Euro nie straszna, to możesz mieć profesionalnie wykonaną płytkę.
Załączniki
avrisp-stk200.gif

Arrek
-
-
Posty: 117
Rejestracja: 18 wrz 2003, o 20:41
Lokalizacja: wawa

Re: Potrzebuje dobrej duszy do skmpilowania programu?

Postautor: Arrek » 31 sty 2005, o 15:24

A drugie to prośba kto by się by podjął wykonania płytki drukowanej do tego projektu płacę każdą sumę (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ) chyba że znacie jakąś firmę wykonującą pojedyncze płytki ?
Zobacz na przykład topik http://www.forum.ep.com.pl/viewtopic.php?t=11306
Generalnie można mieć płytkę dwustronną z metalizacją, soldermaską i opisem za kwote rzedu 50PLN/dm2. Oczywiscie pojedyncze sztuki.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Potrzebuje dobrej duszy do skmpilowania programu?

Postautor: Wojtek » 31 sty 2005, o 18:34

Potrrzebuje skmpilować program ze styczniowej ep w bascomie AVR do sterownika akwarium. Druga moja prośba o doradztwo w sprawie czym zaprogramować ? A drugie to prośba kto by się by podjął wykonania płytki drukowanej do tego projektu płacę każdą sumę (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ) chyba że znacie jakąś firmę wykonującą pojedyncze płytki ?
Mogę Ci skompilować ten program.

Wróć do „Projektowanie PCB, programy EDA, CAD, narzędziowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości