Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Bramka szumu by czarutek.

Awatar użytkownika
rafal.220
-
-
Posty: 1274
Rejestracja: 27 paź 2012, o 15:46

Re: Bramka szumu by czarutek i rafal.220.

Postautor: rafal.220 » 16 mar 2013, o 18:20

Ten załącznik jest pusty. (jakiś pościerany nagłówek)

Co do schematu, to do czego to ma być?
Jeśli jest to stopień końcowy bramki szumu, to w żaden sposób nie mogę sobie tego wyobrazić w jaki sposób tranzystor T1 doprowadzi do wyciszenia wyjścia. (chyba że w innych blokach układu jest coś, co tak steruje tym blokiem, iż to się zacznie jakoś trzymać się kupy) :)

Oj czarutku ja o pisankach a Ty znowu o jajkach.
Chyba na tegorocznych wydmuszkach zacznę malować zielone strzałki
Ostatnio zmieniony 17 mar 2013, o 12:44 przez rafal.220, łącznie zmieniany 1 raz.

czarutek

Re: Bramka szumu by czarutek i rafal.220.

Postautor: czarutek » 16 mar 2013, o 18:30

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Abecadło itd...............................................
Dalej, to już sensu nie ma wcale... A to jest mój wątek, do morwy nędzy!
W każdym razie ja, póki co, stąd dalej pisał nie będę. Będę tylko korygował swoje dotychczasowe posty.
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2013, o 16:02 przez czarutek, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: Bramka szumu by czarutek.

Postautor: pajaczek » 17 mar 2013, o 19:51

Zaczynacie Panowie robić bajzel... coraz mniej się przy tym krępując. A Pajączek (tu nawiązane do fragmentu usuniętej notki czarutka- w sumie to cała dalsza strona poszła w śmieć) traci cierpliwość i ma dość sprzątania po Was, czy martwienia się co zastanie po wejściu na forum.

Forum ma niezwykle liberalne zasady, w końcu jest dla dojrzałych ludzi, ale nie znaczy że można wszystko. Podmienianie swoich starych postów na bełkot... nie wiedzę w tym sensu.

Profilaktycznie temat do zamknięcia, a czarutek 3 dni odpoczynku od forum.

Wróć do „Live sound, gitara, nagłośnienie, światło, instalacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości