Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

naprawienie gitary elektrycznej

ShortyB
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 9 mar 2010, o 10:15
Lokalizacja: Malbork

Postautor: ShortyB » 10 mar 2010, o 11:43

Najlepsze zdjęcia jakie udało mi się zrobić ale jak patrzałem to raczej nic nie było urwane.
Obrazek
A to 2 nie wiem czy potrzebne.
Obrazek
Jeżeli za mało wyraźne to potem postaram się załatwić lepszy aparat.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 22 mar 2010, o 11:57

Pewnie już sobie poradziłeś, ale żeby cokolwiek zrobić to trzeba by miernikiem posprawdzać połączenia a później zastanawiać się co dalej.

ShortyB
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 9 mar 2010, o 10:15
Lokalizacja: Malbork

Postautor: ShortyB » 26 mar 2010, o 22:00

Dorwałem miernik trochę to zajęło ale mógłbyś poinstruować co dokładnie miałbym sprawdzić tzn nie wiem czy z tym miernikiem to miałem ustawić na rezystancje i sprawdzać połączenia jak tak no to te co sprawdziłem pokazywały jakieś wyniki prosiłbym o odpowiedz bo miernik mam tylko na 2 dni góra


Tak jeszcze dodam ze mój kolega który trochę się zna był sprawdzić ta gitarę sprawdzał te połączenia i mówił ze wszystko ok nieumiany tylko sprawdzić tych cewek co są z przodu i powiedział ze to one mogły coś się zepsuć napomkną tez ze możne to wzmacniacz padł i najlepiej jakbym sprawdził inna gitara. No wiec jak sprawdzić miernikiem te cewki postaram się dzisiaj wrzucić zdjęcie odkręconej tej cewki jeżeli będzie potrzebne

Wróć do „Live sound, gitara, nagłośnienie, światło, instalacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości