Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Rozdzielacz sygnału

m@rio
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2007, o 16:28
Lokalizacja: Dabrowa Gór.

Rozdzielacz sygnału

Postautor: m@rio » 30 sty 2008, o 21:14

Witam, chcialem spytać jak fachowo nazywa sie urządzenie którym mozna rozdzielić sygnał z gitary elektrycznej na kilka pętli efektów, żeby póżniej podpiąć to wszystko do miksera audio? W załączniku zamieściłem schemat przedstawiający dokładnie to, o co mi chodzi. Jakie są jeszcze sposoby podłączenia efektów do miksera? Pytam ponieważ niespodziewanie stałem sie posiadaczem miksera i chciałbym go jakos wykorzystać. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!
Załączniki
1.JPG

janek11389
-
-
Posty: 682
Rejestracja: 5 cze 2004, o 10:57

Postautor: janek11389 » 30 sty 2008, o 21:37

Witam! Z tego, co wiem, to te wszystkie efekty są przelotowe, to może wystarczyłoby je wszystkie puścić w szereg, czy koniecznie musi być to kombinacja mieszana?
Pozdrawiam

m@rio
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2007, o 16:28
Lokalizacja: Dabrowa Gór.

Postautor: m@rio » 30 sty 2008, o 21:49

Dziękuję za odpowiedź, oczywiście można wszystkie efekty puścic w szereg, jednak zależy mi na tym, aby efekty byly pogrupowane w kilka pętli. Gdzieś na necie widziałem takie rozwiązanie, wszystko bylo tak polączone jak w załączniku tylko teraz nigdzie tego nie mogę znaleźć :(

petersz
-
-
Posty: 579
Rejestracja: 2 gru 2005, o 18:26
Lokalizacja: ---

Postautor: petersz » 16 lut 2008, o 10:52

Nie wiem, czy to się nie nazywa Splitter, albo coś w tym stylu... Spróbuj pogooglać.

Pozdrawiam,
Piotr.

Wróć do „Live sound, gitara, nagłośnienie, światło, instalacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości