Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

AVT3133 - Sterownik oświetlenia LED sterowany dowolnym pilotem

Awatar użytkownika
Vir84
-
-
Posty: 52
Rejestracja: 1 kwie 2016, o 21:25

AVT3133 - Sterownik oświetlenia LED sterowany dowolnym pilotem

Postautor: Vir84 » 26 lip 2018, o 07:03

Witam, czy jest ktoś w stanie przerobić program do procka ze środowiska Atmel Studio na program wynikowy hex i ustawienia fusebit, żeby można było wgrać w innym programie?

Nie znam tego środowiska i nie jestem w stanie zaprogramować procka :(

Cały program razem z PCB dostępny pod adresem:

Kod: Zaznacz cały

https://elportal.pl/wp-content/uploads/2015/04/201504_SosnowskiSterownikLED_avt3133.zip
Z góry dziękuję za pomoc :)

Grzegorz Becker
-
-
Posty: 25
Rejestracja: 10 cze 2011, o 08:15

Re: AVT3133 - Sterownik oświetlenia LED sterowany dowolnym pilotem

Postautor: Grzegorz Becker » 26 lip 2018, o 09:17

Plik wynikowy hex znajduje się w spakowanym pliku ster_led_ir_soft.zip w katalogu Release, a to wszystko pod wymienionym linkiem.

Awatar użytkownika
Vir84
-
-
Posty: 52
Rejestracja: 1 kwie 2016, o 21:25

Re: AVT3133 - Sterownik oświetlenia LED sterowany dowolnym pilotem

Postautor: Vir84 » 26 lip 2018, o 10:20

Plik wynikowy hex znajduje się w spakowanym pliku ster_led_ir_soft.zip w katalogu Release, a to wszystko pod wymienionym linkiem.
Dziękuję za odpowiedź :)
-----------------
Układ złożyłem, procesor zaprogramowałem programem z katalogu Release, fusebity ustawione na:
  • lfuse:w:0x62
  • hfuse:w:0xDF
  • efuse:w:0xFF
Podłączyłem pasek LED 1m, podłączyłem zasilanie i jedynie co się dzieje to świeci dioda D1 i co jakiś czas mruga, układ nie reaguje na przyciskanie S1 i S2, zwarć nie ma. Co może być powodem takiego stanu?

Awatar użytkownika
Vir84
-
-
Posty: 52
Rejestracja: 1 kwie 2016, o 21:25

Re: AVT3133 - Sterownik oświetlenia LED sterowany dowolnym pilotem

Postautor: Vir84 » 27 lip 2018, o 08:18

Plik wynikowy hex znajduje się w spakowanym pliku ster_led_ir_soft.zip w katalogu Release, a to wszystko pod wymienionym linkiem.
Dziękuję za odpowiedź :)
-----------------
Układ złożyłem, procesor zaprogramowałem programem z katalogu Release, fusebity ustawione na:
  • lfuse:w:0x62
  • hfuse:w:0xDF
  • efuse:w:0xFF
Podłączyłem pasek LED 1m, podłączyłem zasilanie i jedynie co się dzieje to świeci dioda D1 i co jakiś czas mruga, układ nie reaguje na przyciskanie S1 i S2, zwarć nie ma. Co może być powodem takiego stanu?
Problem rozwiązany :)
Okazało się że fusebity były źle ustawione, inne niż te co pokazywał Atmel Studio
Nowe ustawienia:
  • lfuse:w:0xE2
  • hfuse:w:0xDF
  • efuse:w:0xFF

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości