Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Projekt AVT 1511B

bastik
-
-
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2014, o 23:45

Projekt AVT 1511B

Postautor: bastik » 26 paź 2014, o 23:57

Witam
Chciałbym zrealizować projekt AVT 1511B, czyli "oświetlenie w kabinie samochodu", tylko nie mogę nigdzie znaleźć tych podświetlanych przycisków w takim rozmiarze, może ktoś z was mógłby mi podać namiary jakiegoś sklepu z takimi bajerami :)
Pozdrawiam

Grzegorz Becker
-
-
Posty: 25
Rejestracja: 10 cze 2011, o 08:15

Re: Projekt AVT 1511B

Postautor: Grzegorz Becker » 6 lis 2014, o 06:08


bastik
-
-
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2014, o 23:45

Re: Projekt AVT 1511B

Postautor: bastik » 12 lis 2014, o 17:28

Części do tego projektu zamówiłem w AVT, ale płytkę sam bym chciał spróbować wytrawić, tylko jest pewien problem, ponieważ w materiałach dodatkowych do tego projektu jest plik z gotową płytką, ale tylko jedną stroną. Wiec postanowiłem sam się pobawić i zaprojektować taką płytkę i mam w związku z tym pytanie, gdzie w Eagle-u mogę znaleźć symbole tych podświetlanych guzików ? Szukałem w internecie bibliotek używając oznaczeń producenta, ale nic nie znalazłem a z tych, które są w standardowych biblioteka, nie wiem, które były by najbardziej podobne do tych podanych przez @Grzegorz Becker

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości