Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

rezystor nastawny z lcd (pcb i soft)

kejza
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 26 gru 2009, o 15:05
Lokalizacja: ruda śląska

rezystor nastawny z lcd (pcb i soft)

Postautor: kejza » 30 lip 2011, o 07:53

Witam koledzy, potrzebuję pcb i soft do Rezystora nastawnego z wyświetlaczem lcd z sierpnia 2011. Jeśli ktoś posiada to byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: rezystor nastawny z lcd (pcb i soft)

Postautor: Wojtek » 30 lip 2011, o 11:46

Witam koledzy, potrzebuję pcb i soft do Rezystora nastawnego z wyświetlaczem lcd z sierpnia 2011. Jeśli ktoś posiada to byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie.
Jeżeli kupiłeś ten numer EP to przecież masz to na płytce CD. Nie wiem jaka jest polityka EP w tym zakresie ale chyba raczej nie udostepnia takich materiałow z numeru który jest właśnie w sprzedaży, nie sądzisz więc że to lekka przesada zwracać się na forum EP z taką prośbą? Jeśli jest inaczej to z pewnością te materiały dostaniesz, a ja wtedy Ciebie przeproszę.

kejza
-
-
Posty: 15
Rejestracja: 26 gru 2009, o 15:05
Lokalizacja: ruda śląska

Re: rezystor nastawny z lcd (pcb i soft)

Postautor: kejza » 30 lip 2011, o 13:19

Forum jest od tego żeby zadawać pytania i zwracać się zprośbą o pomoc i tak właśnie zrobiłem a przepraszać mnie nie musisz bo nie czuje się urażony :)

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: rezystor nastawny z lcd (pcb i soft)

Postautor: pajaczek » 30 lip 2011, o 15:50

Witam.

Tak, forum jest od tego żeby zwracać się z prośbą, ale jak słusznie zauważył Wojtek, Ty prosisz o udostępnienie materiałów z numeru który dopiero co trafił do prenumeratorów (nawet nie wiem, czy jest już w kioskach). Tak więc skąd wiesz o tym projekcie? Kupiłeś numer.. no to masz płytę oraz login/hasło do ftp. Nie kupiłeś tylko obejrzałeś na półce w kiosku... to kup, albo poczekaj kilka miesięcy, aż numer stanie się archiwalny i materiały z niego zostaną udostępnione publicznie dla wszystkich (nie tylko tych, którzy wspierają rozwój kupując magazyn).

Awatar użytkownika
Łukasz Krysiewicz
-
-
Posty: 143
Rejestracja: 8 cze 2011, o 20:03

Re: rezystor nastawny z lcd (pcb i soft)

Postautor: Łukasz Krysiewicz » 31 lip 2011, o 20:27

przypomniała mi się sytuacja jak na forum IAR'a jeden
z użytkowników prosił o crack'a do ich produktu :D

eh bez komentarza

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości