Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Poszukuje źródła do projektu AVT 5149

kronus
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2007, o 22:50
Lokalizacja: Lublin

Poszukuje źródła do projektu AVT 5149

Postautor: kronus » 5 maja 2009, o 10:41

Witam
Poszukuje źródła w Bascomie do projektu AVT5149 z numeru 9/2008r ("WIELOKANAŁOWY REJESTRATOR DANYCH A/C") może ktoś posiada i udostępni. Niestety posiadam gazetkę bez CD (wtedy nie myślałem że może się przydać), a nie mogę już nigdzie jej "zdobyć". EP oferuje tylko zaprogramowany układ, a chciałbym go sobie przerobić troszkę.
Pozdrawiam
Jack

Awatar użytkownika
Medicus
-
-
Posty: 316
Rejestracja: 9 paź 2007, o 22:31
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Medicus » 5 maja 2009, o 16:04

Zasada dotychczas była taka że udostępniane były pliki wynikowe (hex, bin, jed)
Tylko nieliczni autorzy udostępniali źródełka i aby do niego dotrzeć trzeba zwrócić się albo do autora projektu albo Redakcji, w zależności co było w umowie przy publikacji projektu.
Oczywistym jest że prośbę musisz uzasadnić i przekonać wszystkich że zachowasz go tylko dla siebie i nie załadujesz go na Rapida :610:

kronus
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2007, o 22:50
Lokalizacja: Lublin

Postautor: kronus » 5 maja 2009, o 17:20

Witam
Raczej tutaj nie powinno być z tym problemów - w treści artykułu jest informacja że program można samodzielnie bezproblemowo skompilować na wersji demo Bascoma, więc stąd moje przypuszczenie że w wersji czasopisma z CD był tam udostępniony plik bas do tego projektu (jest zresztą taka informacja w treści). Zresztą mogę się zobowiązać do nieudostępniania (nie działam w ten sposób). Chciałem po prostu dostosować program pod swoje potrzeby (czujniki PT100 i MPX5100DP) bez konieczności późniejszego przeliczania wyników.
Ale faktycznie jeśli nic nie wskóram na forum to dobrym pomysłem będzie zwrócenie się do autora - dzięki.
Pozdrawiam
Jack

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości