Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Avt- 3008 HELP

Polcb33
-
-
Posty: 97
Rejestracja: 31 gru 2003, o 12:22
Lokalizacja: wrocek
Kontaktowanie:

Avt- 3008 HELP

Postautor: Polcb33 » 4 lut 2007, o 17:20

Witam kiedys kupilem na allegro kit avt 3008 lezał troche w szufladzie i dopiero ostatnio przy skladaniu wzmaka okazalo sie ze jest uwalony (chyba, tak mi sie zdaje) tda 8425, objawy sa takie ze po wlaczeniu wzmaka nic nieslychac w glosnikach, chodzic po menu da sie wiec atmel jest sprawny ale podczas chodzenia jest dziwne pstrykanie (naciska sie switcha i jest pstrykniecie), w datashecie pisza ze max napiecie ma 13V dalem mu specjalnie 12V aby zobaczyc na lm350 i to samo ale do ego zaczol mi glosnik pierdziec(tak jakby napiecie stale bylo na wyj.). Jak mowilem moze to byc ten TDA poprzednik mogl go po prostu spalic(uklad byl juz zlozony) oczywiscie przesledzilem czy wszystkie elementy siedza na swoich miejscach. Moze ktos z szanownych forumowiczów skladal juz ten kit i cos powie onim no i niech mi ktos powie czy mam racje z tym TDA.


Edit:

Wyciagnolem TDa i jest to samo wiec to chyba niewina tda, tak wiec czego to wina, chyba na dniach rozlutuje wszystkie kondzioly i pomierze moze jakis jest walniety.

Serwis
Moderator
Moderator
Posty: 62
Rejestracja: 17 mar 2003, o 11:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Serwis » 5 lut 2007, o 14:58

Witam
Najprawdopodobniej uszkodzony jest układ TDA. Proponuję odesłać zestaw do nas na adres:
AVT-Korporacja Sp. z o.o.
ul. Burleska 9
01-939 Warszawa z dopiskiem SERWIS
Zestaw uruchomimy i odeslemy.
Pzdr SERWIS

Polcb33
-
-
Posty: 97
Rejestracja: 31 gru 2003, o 12:22
Lokalizacja: wrocek
Kontaktowanie:

Postautor: Polcb33 » 5 lut 2007, o 18:46

Dzieki ale jednak wolalbym to sam zrobic nizz aby to ktos zamnie wykonal a pozatym jednak taniej wyjdzie kupno nowego tda od wysylki.
Dziwi mnie tylko ze jak wyciagne tego tda to te pstrykanie jest nadal, jak pisalem bede mosial bym posprawdzac wszystkie elementy moze ktorys jest uszkodzony i to jest tego przyczyna.

[ Dodano: 11-02-2007, 17:40 ]
Tak wiec posprawdzalem kondensatory ale tylko stale elektrolitow niesprzawdzilem bo moj miernik niemierzy takich i elementy sa sprawne, pcb sprawdzilem i tez wszysko jest ok. Zlutowalem ponownie w kupe i dalej jest to samo, juz niemam pomyslow co moze byc nietak, tda wyciagam z podstawki i jest to samo pstrykanie wiec to niewina tda, moze to ten atmel tylok co on ma wspolnego z torem audio. Ma ktos moze jakis pomysl co to moze byc bo ja juz niewiem.

Awatar użytkownika
fachman
-
-
Posty: 103
Rejestracja: 3 cze 2003, o 17:03
Lokalizacja: Trzeci Świat

Postautor: fachman » 10 kwie 2007, o 15:57

no sytuacja jest trudna,
wymiana Atmela jest nierealna bo osobno nie można go zamówić,
chyba że SERWIS to załatwi tokiem indywidualnym :610:

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości