Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Kit AVT-2449

LuckyLuke
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 6 gru 2006, o 14:32
Lokalizacja: Gdańsk

Kit AVT-2449

Postautor: LuckyLuke » 6 gru 2006, o 14:39

Witam!

Jestem laikiem w dziedzinie elektroniki, szukałem w internecie jakiegoś urządzenia któe pozwoliło by mi w moim starym Stereo Amplifier SA-410 połączyć dwa kanały oraz przefiltrować tony przepuszczając tylko te o niskich częstotliwościach do mojego nowego Subwoofer'a. Znalazłem ten Kit 'AVT-2449' i nie wiem czy go zamówić bo nic nie rozumiem z tych opisów montażowych, czy uda mi się z waszą pomocą go jakoś zamontować? Zdolności manualne mam wporządku zaraz wyślę fotki mojego wzmacniacza.

[ Dodano: 06-12-2006, 13:57 ]
Zdjęcia mojego wzmaka:

Zmień rozdzielczość obrazków! i dopiero jest wstawiaj... Nie wiedzisz, że forum się rozciąga i nie idzie tego czytać? mod. End

Przypomniało mi się jeszcze coś, mam wzmaciacz o impedancji od 6 do 16 ohm, a subwoofer o impedancji 4 ohm czy musze stosować jakieś rezystory czy obejdzie się bez tego? Jak tak to gdzie je najlepiej umieścić skoro będę używał AVT 2449?
Ostatnio zmieniony 20 lut 2007, o 13:21 przez LuckyLuke, łącznie zmieniany 1 raz.

Serwis
Moderator
Moderator
Posty: 62
Rejestracja: 17 mar 2003, o 11:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Serwis » 8 gru 2006, o 07:25

Na punkty A, B należy podać sygnał liniowy o poziomie 100mV...1V, na przykład z wyjścia przedwzmacniacza. Często takie wyjście nie jest dostępne, i wtedy należy wykorzystać punkty C, D - które podłączamy do wyjść stereofonicznego wzmacniacza mocy.

Poniżej rysunek połączeń.
Popzdrawiam SERWIS
Załączniki
avt2449.jpg

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości