Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Uwaga na podróbki kitów AVT !!!

Ravi
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2006, o 15:37
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Ravi » 28 maja 2006, o 00:05

Ale sie wkurzylem...

Kiedys skladalem sobie ten efekt do gitary... naskladalem sie, elegancko wszystko polutowalem.. wlaczam.. i nic.. A ze w kwestii diagnostyki jestem cienki, uznalem, ze dalsza walka nie ma sensu i plytke schowalem do szafki..

Niedawno robilem porzadki i doszedlem do wniosku, ze ja mozna wywalic bo co mi po niej. Tak tez zrobilem... a teraz sie dowiaduje, ze na tej plytce byl fabryczny błąd.. :|.. ktory moglbym sobie teraz naprawic... grrrrrrr

Nauczka taka, NIE WYRZUCAJCIE NICZEGO...

Awatar użytkownika
piterino_16
-
-
Posty: 400
Rejestracja: 26 paź 2005, o 21:20
Lokalizacja: Inowrocław
Kontaktowanie:

Postautor: piterino_16 » 28 maja 2006, o 09:11

nigdy nie podejrzewałbym że ktoś chce podrobić tak renemowaną firmę jak AVT to jest po prostu skandal :569: tak nie może być trzeba walczyć o to za co zapłaciliśmy zwłaszcza z tego względu że takie "zabawki" nie są tanie ale znów kłania nam się polskie prawo w nim to oszust jest bezkarny :( to totalna porażka

MarekET
-
-
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2004, o 19:50
Lokalizacja: Świętochłowice

Postautor: MarekET » 31 mar 2011, o 21:08

Nie wiem czy to też podróba ale jak widać jest mała zmiana oznaczenia kitu zamiast AVT-2469 jest VAVT-2469 zdjęcie zmontowanego kitu jak nic z EdW gdzie kit był przedstawiany .
A tu link do tego czegoś :

http://elecena.pl/product/117962/vavt24 ... tny-zestaw

michal.p.gorny
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 26 maja 2015, o 14:28

Re: Uwaga na podróbki kitów AVT !!!

Postautor: michal.p.gorny » 30 cze 2015, o 15:20

Chyba i tak najtańsze są na sklep.avt.pl ?? A tam jest gwarancja oryginalności.

___________________________________
http://michalgorny.blogspot.com

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości