Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

AVT 2660+ Odtwarzacz CD EdW 3/03

RO

AVT 2660+ Odtwarzacz CD EdW 3/03

Postautor: RO » 31 mar 2003, o 16:37

AVT 2660+ Odtwarzacz CD EdW 3/03

Mam pytanie cena jego wynos wlasnie sa podane 3 38zl 75zl 25zl ktora to cena kitu z zaprogramowanym prockem a wogle jak go sie programuje wystarczy podpiac kabel do kompa ?

cava
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2003, o 10:42

Postautor: cava » 1 kwie 2003, o 17:47

Cena calego kit-u czyli zetaw elementow a w tym zaprogramowany procek i LCD to 75zł (tak napisam mi gosc z dzialu handlowego AVT). Niestety na moj kit czekam juz chyba trzeci tydzien i dalej nic :x .

Troszke szkoda ze oferuja towar ktorego w gruncie rzeczy nie maja w posiadaniu i trzeba az tyle czekac :evil: (dzwonilem do AVT moze bedzie w drugiej polowie kwietnia - ladnie chyba poczekam z 1,5 miesiaca ??????), a to wszystko moje lenistwo - moglem sam zrobic plytke i kupic osobno elementy.

Co do programowania to z tego co sie orientuje to wystarczy prosty kabelek na LPT i BASCOM do zaprogramowania 90S8515 w systemie ISP. Poczytaj o standardzie ISP (chyba nawet wystarczy uklad z help-a do BASCOM-a)

Pozdrawiam

RO

Postautor: RO » 3 kwie 2003, o 03:04

Dzieki za odpowiedz kurcze niechce mi sie tyle czekac przejade sie chyba do warszawy i kupie sobie 2 sztuki.

cava
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2003, o 10:42

Postautor: cava » 4 kwie 2003, o 00:53

Nie wiem czy to cos pomoze, bo jak nie maja na magazynie (a sadze ze wlasnie tak jest) to Twoja przejazdzka zakonczy sie niepowodzeniem.

Pozdrawiam

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości