Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Analizator Stanów Logicznych AVT-389

Awatar użytkownika
j_bravo
-
-
Posty: 189
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 16:30
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: j_bravo » 3 lis 2005, o 15:36

do autora:

prosze o jedna zmiane w programie do PC.

przydala by sie opcja w programie pozwalajaca na wiekrzenie ilosci kanalow. np. 8-16-32
- po wybraniu 8 program dzialal by jak obecnie
- po wybraniu 16 program odczytywal by bufor z analizatora, potem dzielil go na polowe i przedstawial w formie 16 przebiegow (bufor 32kB przedstawiany byl by jako 2 przebiegi 16kB)
- po wybraniu 32 program odczytywal by bufor z analizatora, potem dzielil go na 1/4 i przedstawial w formie 32 przebiegow (bufor 32kB przedstawiany byl by jako 4 przebiegi 8kB)

mysle ze to tylko dodanie jednej kontrolki. caly algorytm dzialania pozostaje bez zmian (tak bysle)
hadrwarem i oprogramowaniem na atmela sobie poradze. wszystko teoretycznie obmyslane.

mam nadzieje ze zbytnio nie zagmatwalem tego wszystkiego

a_antoniak
-
-
Posty: 645
Rejestracja: 13 sty 2005, o 18:38
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontaktowanie:

Postautor: a_antoniak » 3 lis 2005, o 17:46

do autora:

prosze o jedna zmiane w programie do PC. .....
Obawiam się że to nie takie proste i w oczywisty sposób wiąże się z modyfikacją sprzętu której też musiałbym dokonać aby to uruchomić.

A tak poza tym, to kto mi za to zapłaci?...
A tak jeszcze poza tym, to nawet nie mam czasu :(

Awatar użytkownika
j_bravo
-
-
Posty: 189
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 16:30
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: j_bravo » 4 lis 2005, o 13:47


Obawiam się że to nie takie proste i w oczywisty sposób wiąże się z modyfikacją sprzętu której też musiałbym dokonać aby to uruchomić.
(
no problem. oprogramowanie do atmela i przerobka plytki nie bedzie zadnym problemem. niestety nie majac kodow oprogramowania nie poradze sobie z oprogramowaniem na PC

A tak poza tym, to kto mi za to zapłaci?...
no i tu chyba jest glowny problem. ... dlatego prosilem o podanie kodow zrodlowych oprogramowania. poza tym moze pan wyslac nowa wersje do EP i oni bezproblemu zaplaca ;)
A tak jeszcze poza tym, to nawet nie mam czasu :(

skoro zawiesza pan projekt to czemu nie udostepni pan kodu? przeciez to dla pana zadna strata ...

[ Dodano: 30-11-2005, 15:39 ]
tak to jest " kup kit, a potem pocaluj mnie w dupe" :572:

wedlug mnie w czasopismie dla elektronikow powinny byc udostepniane wszystkie kody. w koncu to czasopismo ma charakter dydaktyczny a nie CZYSTO KOMERCYJNY..... chyba ...

Elektronix
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 2 lut 2006, o 19:33
Lokalizacja: Kielcowo

AVT-389

Postautor: Elektronix » 29 lip 2006, o 20:43

Witam
Jakiś czas temu kupiłem kit AVT-389 czyli analizator logiczny.
Urządzenie zmontowałem i połączyłem z PC , lecz za cholere nie chciało się z nim połączyć?
W drodze doświadczeń ustaliłem, iż uszkodzony jest procesor, więc kupiłem nowy zaprogramowałem i wsadziłem w układ a urządzenie jak nie działało tak nie zadziałało.
Z braku wolnego czasu odpuściłem sobie zabawe z tym urządzeniem na jakieś pół roku.
Dzisiaj postanowiłem jednak odkurzyć temat i definitywnie go rozwiązać.
Jednak mimo usilnych starań nie moge nigdzie odnaleźć płyty z softem na PC do sterowania tym analizatorem a i nie bardzo pamiętam jak się on nazywał, dlatego też nie wiem czego szukać na dysku :( ?
Prosze więc o przysłanie tego softu i informacji jak poprawnie skonfigurować procek przy programowaniu , by urządzenie wreszcie zaczęło działać?

Mój adres to grzego2(ta co lubi banany)hot.pl

Pozdrawiam

[ Dodano: 30-07-2006, 09:25 ]
Panowie , ale dałem ciała, przecież w dziale download wszystko jest :oops:

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości