Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sterowanie CDROM z lcd-wyswietlanie utworów udało się komuś?

Angels Back
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2004, o 07:44
Lokalizacja: Digital Work

Sterowanie CDROM z lcd-wyswietlanie utworów udało się komuś?

Postautor: Angels Back » 29 lis 2004, o 07:48

Sterowanie CDROM z lcd-wyswietlanie utworów udało się komuś?

Był taki projekt w chyba w Ep ale ponoć są problemy z tym projektem
czy ma ktoś doswiadczenia w budowie takiego urządzenia???


Niemniej poszukuję schematu opartego o procka + LCD do samochodu-chpdzi mi aby był wyswietlany :godzina,temperatuta,ładowanie -moze monitor właczonych swiateł lub napis zapnij pasy

Guru
-
-
Posty: 250
Rejestracja: 30 cze 2003, o 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Guru » 29 lis 2004, o 09:53

A właściwie to o co chodzi? :?
Tzn. chciałbyś zkonstruować odtwarzacz CD, czy komputerek pokładowy do samochodu, a może dwa w jednym?

Awatar użytkownika
Kamilkozi
-
-
Posty: 229
Rejestracja: 19 mar 2004, o 11:48
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilkozi » 29 lis 2004, o 18:14

Z tym projektem z EP miałem dużo problemów, działał tylko z niektórymi odtwarzaczami, a przy niektórych nie działała większość funkcji. Był także podobny projekt w EdW 3/2003, ale o nim nic nie mogę powiedzieć.

Angels Back
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2004, o 07:44
Lokalizacja: Digital Work

re

Postautor: Angels Back » 30 lis 2004, o 08:15

A właściwie to o co chodzi? :?
Tzn. chciałbyś zkonstruować odtwarzacz CD, czy komputerek pokładowy do samochodu, a może dwa w jednym?
zbudowany to ja mam ale w wersji bez sterowania:(-
a doszły mnie słuchy ze projekt nie dziala w pełni-wiec lepiej sie zorientowac niż wydać niepotrzebnie kasę

mw
-
-
Posty: 242
Rejestracja: 23 lut 2003, o 23:22
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: mw » 30 lis 2004, o 09:47

Projekt ktory byl w EdW dziala podobno stabilniej niz ten z EP

Awatar użytkownika
mdm150
-
-
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2006, o 21:32
Lokalizacja: Gajowniki
Kontaktowanie:

Postautor: mdm150 » 28 lip 2006, o 22:04

Witam
Co sie tyczy projektu z EP to niejestem w stanie nic powiedzieć bo go jeszcze nie skladałem ale zato złożyłem ten z EDW.Jest ok. jedynie z napędami opartymi na kontrolerach z serii MT... są drobne problemy a mianowicie to problem z pauzą:kilkadziesiąt sekund po zapauzowaniu napędy te dostają "autorunu"-samoczynne odtwarzanie od nastepnej ścieżki mimo wciśniętego klawisza pauzy. problem ten zauważyłem głównie z nagrywarkami nowszego typu(m.in. lg, samsunga,liteona).Może to kwestia poprawienia oprogramowania.Mimo to warto jednak ten sterownik złożyć.

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości