Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Cyfrowy zasilacz - AVT2674 (problem z przetwornikiem A/D)

kociol00
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 13 sty 2007, o 02:01
Lokalizacja: Toruń

Postautor: kociol00 » 6 lut 2007, o 14:10

Zgadza sie oryginalny soft! nie wgrywalem tego z podanego tematu gdyz potrzebowalem przerobic regulacje napiecia i pradu wiec plik bin byl mi bezurzyteczny! Wiec ma moze ktos na to lekarstwo ??

Dzinksu
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 13 gru 2004, o 21:56
Lokalizacja: Koszalin
Kontaktowanie:

Postautor: Dzinksu » 7 lut 2007, o 11:42

Dokładnie, czarna magia. Jestem ciekawy co u mnie będzie jak zaprogramuje tym wsadem procka. Tak na marginesie, jakiego programatora do tego użyć?

McKEE
-
-
Posty: 186
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:02
Lokalizacja: Gniewkowo_Toruń

Postautor: McKEE » 7 lut 2007, o 15:33

Uzywalem Willema bardzo dobry multifunkcyjny programator.

ROM
-
-
Posty: 292
Rejestracja: 5 lis 2004, o 10:48
Lokalizacja: Poznań

Postautor: ROM » 7 lut 2007, o 23:43

Zgadza sie oryginalny soft! nie wgrywalem tego z podanego tematu gdyz potrzebowalem przerobic regulacje napiecia i pradu wiec plik bin byl mi bezurzyteczny! Wiec ma moze ktos na to lekarstwo ??
Skoro przerobiłeś te regulacje, to musisz się w tym orientować.
Brak możliwości programowania, spowodowany jest błędnym adresem pamięci.
Procek wysyła sobie dane w próżnię :(.
Pod jakim adresem znajduje się pamięć, możesz dowiedzieć się np. przeszukując adresy po I2, gdy w układzie znajduje się tylko pamięć i procesor .
W załączniku mały programik przeszukujący I2.
Załączniki
Sprawdzanie adresow I2.rar
(381 Bajtów) Pobrany 207 razy

joou
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2007, o 03:40
Lokalizacja: opole
Kontaktowanie:

Postautor: joou » 23 lut 2007, o 03:58

ciężko się zastanawiam nad tym układem bo po zmontowaniu nie chce on chulaclawiatura nie reaguje, a na wyświetlaczu jest napis U>3V i I=10mA. doszedłem do tego iż po wyjęciu AT24c04 napis się zmnienia na U=24V i I=10mA. mikroprocka mam z AVT z orginalnym progsem. nie wiem tylko czy pójdzie mi ten układ bez max1243 tak jak to opisali w artykule. może ktoś się już uporał z takim problemem????

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 44 gości