Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

rejestratory i interfejsy pomiarowe

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jozefo
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2011, o 14:12

rejestratory i interfejsy pomiarowe

Postautor: jozefo » 4 lip 2011, o 14:14

Chciałbym polecić wszystkim zainteresowanym interfejsy oraz rejestratory pomiarowe rzeszowskiej firmy " PILC - POLISH INTELLIGENT LOGIC CONTROLLERS".

Firma ta oferuje całą gamę przyrządów pomiarowych i do tego za PRZYSTĘPNE CENY. Firma PILC zajmuje się produkcją, kompletacją i sprzedażą urządzeń kontrolno-pomiarowych m.in. do klinik, szpitali, zastosowań lotniczych, uczelnianych czy dla ośrodków badawczych.

REJESTRATORY POMIAROWE do pomiaru m.in. temperatur, ciśnienia, napięcia, przyspieszenia, prędkości kątowej
oraz
REJESTRATORY DO BADAŃ SPADOCHRONÓW I BADAŃ BALISTYCZNYCH ,
INTERFEJSY POMIAROWE I USB do długotrwałych pomiarów środowiskowych, laboratoryjnych, serwisowych , oraz pomiaru temperatur w budynkach i wielopunktowego pomiaru natężenia światła

Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie internetowej firmy http://www.pilc.pl/rejestrator.php
lub pod numerem telefonu
+48 17 85 49 895


PILC - dr inż. Józef Grzybowski
ul. Poznańska 2C
35-084 Rzeszów

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: rejestratory i interfejsy pomiarowe

Postautor: Jacek Bogusz » 6 lip 2011, o 08:32

Interesujące, nietuzinkowe produkty. Jestem bardzo ciekaw w jaki sposób np. kontroluje się równomierność wykonania uszczelki gumowej. Tam chyba musi być dosyć skomplikowana, wrażliwa mechanika? Albo mierzy prędkość przyśpieszenia pocisku. Przy takich przeciążeniach rodzi się wiele problemów do rozwiązania...
Życzę powodzenia! Cieszą mnie takie produkty polskich firm :)

mikol
-
-
Posty: 26
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:22

Re: rejestratory i interfejsy pomiarowe

Postautor: mikol » 13 lip 2011, o 08:15

Czy ktoś poza jozefo jest w stanie polecić te rejestratory?

andy12345
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2012, o 13:32

Re: rejestratory i interfejsy pomiarowe

Postautor: andy12345 » 22 cze 2012, o 13:49

Dzień dobry, mam na imię Piotr, rozglądałem się za czymś innym i trafiłem na tą informację... pewien okres temu zakupiłem rejestrator pomiarowy tej rzeszowskiej firmy i jestem zadowolony... mi akurat zależało na rejestracji temperatury ale firma ta wykonuje na specjalne zamówienie klienta różne rodzaje rejestratorów w zależności co komu bardziej odpowiada...ja złożyłem zamówienie i czekałem 3 tygodnie o ile pamiętam...jest to bardzo dobra innowacyjna firma ciągle tworzą coś nowego, wtedy co ja byłem kończyli prace nad nowymi sterownikami do silników bldc... wiem ze wykonują tez oświetlenie ledowe również na specjalne zamówienie klienta...osobiście POLECAM

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: rejestratory i interfejsy pomiarowe

Postautor: Pułkownik40 » 30 paź 2023, o 11:51

Czy ktoś poza jozefo jest w stanie polecić te rejestratory?
Miałem kiedyś możliwość wypróbowania, aczkolwiek trwało to zbyt krótko by teraz się wypowiedzieć na temat tego, czy polecam, czy też nie

___________________________________
https://drzwiwadowice.com.pl/products/szklane

Wróć do „Aparatura kontrolno-pomiarowa i narzędzia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości