Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Drukarka atramentowa, do wydruków kolorowych

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 312
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Drukarka atramentowa, do wydruków kolorowych

Postautor: jno » 19 lip 2018, o 07:26

Potrzebuję zakupić drukarkę atramentową, do wydruków kolorowych. Do sporadycznego użytku. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?

cezik
-
-
Posty: 512
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: Drukarka atramentowa, do wydruków kolorowych

Postautor: cezik » 19 lip 2018, o 12:04

Rzeczywiście nie opłaca się kupować laserówki kolorowej, bo jest droga zarówno w zakupie ale i w eksploatacji.
Do kolorowej laserówki wchodzą aż 4 tonery, każdy z nich po minimum 100 zł, a często i więcej.
Jeżeli tych wydruków kolorowych rzeczywiście nie jest dużo, to w zasadzie nie ma się nad czym zastanawiać. Zwłaszcza, że tusze nie są jakieś ekstremalnie drogie: Zerknij tutaj pod linka: https://tanietuszeitonery.com.pl/category/tusze/ - mają tam całkiem duży wybór.

skmskm
-
-
Posty: 19
Rejestracja: 24 cze 2018, o 15:11

Re: Drukarka atramentowa, do wydruków kolorowych

Postautor: skmskm » 21 lip 2018, o 17:09

Osobiście kupiłem drukarkę OKI C332 kolorową laserową 450zł( była promocja teraz 540zł), 840zł zestaw wkładów oryginalnych a podróbki 4 szt. około 100zł(więc nie jest tragicznie). Zaleta laserowej to niezasychanie i jakość wydruków w kolorze. Miałem wcześniej drukarkę HP atramentową nieudało się z niej po postoju uzyskać choćby jednej strony dobrej jakości.
Startowe tonery to na 500(2200 normalne tonery, zamienniki) stron starczają.
W atramentówce to max 250 stron na pojemnik cena wkładu to 100zł zależy od modelu o ile nie wyschną wcześniej.
Po pierwszej wymianie wkładu drukarka laserowa jest tańsza o połowę na stronie.

james
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2018, o 09:45

Re: Drukarka atramentowa, do wydruków kolorowych

Postautor: james » 21 sty 2019, o 13:08

sprawdź ofertę sklepu http://www.kserotex.pl/ mój kolega z Tarnowa kupił tam tanio kserokopiarkę ostatnio

Awatar użytkownika
rockowa91
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2019, o 08:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Drukarka atramentowa, do wydruków kolorowych

Postautor: rockowa91 » 20 sie 2019, o 08:27

Do sporadycznego użytku nie opłaca się kupować. Istnieje ryzyko, że tusze zaschną, dysza się zatka... Laserowa niby lepsza, ale dalej mała opłacalność, jeśli masz jej używać raz na miesiąc. Przemyśl, czy nie lepiej drukować w punktach :)

Alsenas
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2019, o 14:25
Kontaktowanie:

Re: Drukarka atramentowa, do wydruków kolorowych

Postautor: Alsenas » 10 lis 2019, o 14:30

Tusze zaschną? Nigdy mi się to nie zdarzyło.

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości