Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Ergonomiczne biurko komputerowe

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

zidane
-
-
Posty: 256
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Ergonomiczne biurko komputerowe

Postautor: zidane » 24 gru 2017, o 09:52

Wybór biórek komputerowych jest bardzo duży i stąd moje pytanie. Od czego zależał wasz wybór podczas kupna biurka pod komputer Czym się kierowaliście? Z jednej strony chciałbym jakieś solidne, masywne biurko. Z drugiej strony nie jestem w stanie wydać kilku tys zł na ten cel. A przecież długotrwała praca przed komputerem równiez może powodować sporo problemów natury zdrowotnej.

jno
-
-
Posty: 312
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Ergonomiczne biurko komputerowe

Postautor: jno » 27 gru 2017, o 13:49

Nie od dziś wiadomo, że ergonomia jest niezwykle istotna. Co do biurka i krzesła, to wszystko zależy od tego jakimi funduszami dysponujesz. Bo większość interesujących rozwiązań - cóż, powiedzmy to sobie wprost - dosyć mocno się ceni.
Ale jest z czego wybierać - zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych odpowiednikach.
Na https://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe ... 6205321.wf jest duży wybór.

lama_1980
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwie 2018, o 08:51

Re: Ergonomiczne biurko komputerowe

Postautor: lama_1980 » 9 kwie 2018, o 09:10

Warto mieć dopasowane krzesło na nóżkach, musi ono być wygodne a biurko nawet takie 50x100 wystarczy.

Albercik23
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 08:17

Re: Ergonomiczne biurko komputerowe

Postautor: Albercik23 » 17 kwie 2018, o 09:41

Ja ogólnie ostatnio czytałem, że siedzenie jest dla ludzi mało naturalnym układem ciała. W sensie, że widziałem biurka, przy których się tak na "półstojąco" pracuje i podobno to jest bardziej naturalne i zdrowsze dla kręgosłupa. Ogólnie bardzo ciekawe. ;)

jankowsky
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2015, o 11:07

Re: Ergonomiczne biurko komputerowe

Postautor: jankowsky » 13 cze 2018, o 11:01

Szczerze powiedziawszy, ciężko kupić dobre gotowe biurko, które będzie Ci odpowiadać. Najlepiej w meblowym podejść do gościa i niech zaprojektuje Ci według Twoich wymagań, odpowiednia szerokość, długość, czy nawet zaokrąglenia i tak dalej. Nie kosztuje to wiele więcej a ułatwia sprawę tego, że ma się dosłownie co potrzeba.

Grzesiek771
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2018, o 10:25

Re: Ergonomiczne biurko komputerowe

Postautor: Grzesiek771 » 11 lut 2019, o 15:17

Myślę, że zainteresuje Cię oferta sklepu Ergopoint. Dostępne są tutaj m.in. ergonomiczne biurka, które ułatwiają utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Możne je dowolnie regulować, dzięki czemu nadają się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sprawdź sobie na https://ergopoint.com.pl/1265-biurka-er ... dla-dzieci. Ceny są dość atrakcyjne a wybór szeroki, więc myślę że wybierzesz tutaj coś dla siebie. :D

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości