Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

karta dzwiękowa

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

karracel
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:09
Lokalizacja: warszawka
Kontaktowanie:

karta dzwiękowa

Postautor: karracel » 22 paź 2012, o 20:05

Witam,
Posiadam laptopa lenovo dzwięk w tym laptopiejest okropny chciałabym zmienić kartkę dzwiękową. Jednak całkowicie nie wiem jak się za to wziąć. Co najpierw mam sprawdzić?

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: karta dzwiękowa

Postautor: pajaczek » 22 paź 2012, o 22:30

Jeżeli masz na myśli kartę (nie kartkę) dźwiękową, to raczej średnio wykonalne. Słyszałem co prawda o jakiś kartach na usb, ale nie widziałem w użyciu żadnej, te tańsze zapewne będą miały równie "okropny" dźwięk. No.. i to nie będzie wymiana, tylko dołożenie kolejnej dźwiękówki.

000andrzej
-
-
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2003, o 14:03
Lokalizacja: Kraków

Re: karta dzwiękowa

Postautor: 000andrzej » 23 paź 2012, o 20:55

Ta "kartka" dźwiękowa jest częścią płyty głównej.

donkichott12
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2012, o 14:14

Re: karta dzwiękowa

Postautor: donkichott12 » 28 paź 2012, o 14:38

W laptopie przeciez karta dzwiękowa jest jakoś połączona z płytą główną... Chyba to jest niemożliwe

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: karta dzwiękowa

Postautor: pajaczek » 28 paź 2012, o 15:08

No to muszę przyznać, że zupełnie nieoczekiwanie dla siebie 2 dni temu widziałem w użyciu taką właśnie kartę na usb. Nie powiem bym miał sposobność jakoś ją specjalnie porównywać czy potestować, ale jakiś tam dźwięk wydawała z siebie. Rewelacja to na pewno nie jest jednak.
W laptopie przeciez karta dzwiękowa jest jakoś połączona z płytą główną... Chyba to jest niemożliwe
W każdym komputerze karta dźwiękowa jest "jakoś" połączona z płytą główną.. chodzi o to, czy to jakoś uwzględnia zmianę. No ale na to już wcześniej odpowiadaliśmy sobie.

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości