Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

NIE UMIEM ZGRAĆ MUZYKI NA IPODA

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

MISIACZEK5777
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2012, o 19:31

NIE UMIEM ZGRAĆ MUZYKI NA IPODA

Postautor: MISIACZEK5777 » 21 sie 2012, o 19:59

DZIEŃ DOBRY! Jestem MISIA5777 Mam problem ze zgraniem muzyki na ipoda.
Mój laptop jest firmy acer, najprawdopodobniej ma wgrany program Windows7.W komputerze mam wgrany program, dzięki któremu zgrywam muzykę przez yo..... lub inne portale internetowe.Jest to FoxTab Video To MP3. Cały rok działał dobrze. Niedawno zgrałam sobie też na moją MP3. Ale kiedy chciałam zgrać sobie następne utworki na ipod'a(model A1204), to wyświetlił mi się napis: "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu." Nie wiem co mam teraz zrobić. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
ECC88
-
-
Posty: 408
Rejestracja: 23 paź 2009, o 15:28
Lokalizacja: Köln

Re: NIE UMIEM ZGRAĆ MUZYKI NA IPODA

Postautor: ECC88 » 21 sie 2012, o 20:29

HI :516:
Może któryś z kolegów opisał by nowicjuszowi procedurę de instalacji, i ponownej instalacji danego programu.

Nie używam Win 7 więc nie wiem jak to tam jest. Wykasowanie „tempu” po de instalacji, i w ogóle poruszanie się na płaszczyźnie administracyjnej. :?

Jakiś ambitny użytkownik Win. 7 się w naszych szeregach chyba znajdzie :?

carlos555
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2012, o 14:26

Re: NIE UMIEM ZGRAĆ MUZYKI NA IPODA

Postautor: carlos555 » 14 paź 2012, o 00:23

Mój kolega mial ten sam problem z ipodem. Po ponownej instalacji wszystko chodziło. Ja niestety również nie używam 7 i trudno mi cokolwiek tutaj poradzić jednak na pewno znajdzie się jakaś dobra osoba, która to wytłumaczy :)

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości