Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

netbook Toshiba NB520-10M - pytanie o płyty

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

netbook Toshiba NB520-10M - pytanie o płyty

Postautor: Agrest » 21 sie 2012, o 00:34

Witam,

To netbook z oferty Play Online. Czy ktoś ma do niego oryginalne płyty i co na nich jest? O ile takie płyty w ogóle były, bo to sprzęt bez napędu. Ale już piszę o co mi chodzi.

Mój własny, osobisty brak rozsądku doprowadził mnie do nadpisania istniejących partycji (łącznie z recovery) instalacją innego systemu. Po prosty pomyliłem dyski leżące na stole. Na szczęście mam backup najważniejszych danych. Ale co dalej z netbookiem? Drivery są na stronie producenta, ale chciałbym mu przywrócić win 7. Karton prawdopodobnie poszedł do śmietnika, bo nie mogę go namierzyć w żadnym z moich magazynów "przydasiów". A razem z kartonem płyty, o ile takie były. Najlepszy byłby w tej sytuacji image "disk to disk" z nowej maszyny. Ale skąd ja wezmę nową maszynę, jak już nie jest produkowany? Stąd moje pytanie o oryginalne płyty.

PozdrA

Awatar użytkownika
ECC88
-
-
Posty: 408
Rejestracja: 23 paź 2009, o 15:28
Lokalizacja: Köln

Re: netbook Toshiba NB520-10M - pytanie o płyty

Postautor: ECC88 » 17 gru 2012, o 18:06

To co jest na Oryginalnych CD's to zładujesz tutaj:
http://de.computers.toshiba-europe.com/ ... rtMod=2942
Jeśli to jeszcze aktualne.

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: netbook Toshiba NB520-10M - pytanie o płyty

Postautor: Agrest » 15 sty 2013, o 12:52

Dzięki. Poszukałem tam i nie znalazłem obrazu dysku. Pewnie był nie na zewnętrznym CD, tylko na jakiejś partycji ukrytej która poszła w las z całą resztą. Poradziłem sobie inaczej - postawiłem na Toshibie Ubuntu i jest O.K.
PozdrA

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości