Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Tablet i jego dobór

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

mateusz_kasperek
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2012, o 15:37

Tablet i jego dobór

Postautor: mateusz_kasperek » 25 cze 2012, o 15:44

Witam Was!

Ostatnio niestety napaliłem się na Tablet i bez zawahania kupiłem firmy GoCleaver za 350zł, okazało się, że pieniądze praktycznie w błoto wyrzuciłem. Leży mi teraz i go nie używam, ponieważ ma niestety ten stary tym wyświetlacza (nie pojemnościowy). Myślałem, że po pewnym czasie się przyzwyczaje, no niestety nie udało się :)

A teraz przejdźmy do najistotniejszej sprawy. Jaki tablet polecacie, tak bym nie wydał za dużo na niego, ale też mógł chociaż podstawowe rzeczy na nim zrobić. Nie mówię tu o graniu lub coś podobnego oczywiście, ale podstawowe prace biurowe w terenie i przeglądanie www.

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Tablet i jego dobór

Postautor: Jacek Bogusz » 13 lip 2012, o 08:25

A czym są "podstawowe prace biurowe w terenie"? Bo to dosyć rozległe pojęcie. Fakturowanie? Edycja tekstu czy arkusza kalkulacyjnego? Jakieś wymagania odnośnie do formatu danych?

lotto
-
-
Posty: 9
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 16:08

Re: Tablet i jego dobór

Postautor: lotto » 27 wrz 2012, o 08:49

Jeżeli chodzi o dobry tablet czasami warto jest zapłacić więcej. Sam posiadam tablet firmy Lenovo i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić. Fakt, że kosztuje więcej ok 1000 zł ale posiada bardzo wiele przydatnych funkcji, duży dysk twardy, jest poza tym bardzo intuicyjny w obsłudze.
Fajne są również tablety Apple ale to już droższa działka ;)

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości