Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

plamka na wyświetlaczu aparatu OLYMPUS SP-600UZ

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

prowokacjaxmarzen
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:02

plamka na wyświetlaczu aparatu OLYMPUS SP-600UZ

Postautor: prowokacjaxmarzen » 21 cze 2012, o 19:24

Witam, jestem posiadaczką aparatu OLYMPUS SP-600UZ i od tego miesiąca na jego wyświetlaczu pojawiła się czarna plamka. Uznałam, że nie będzie mi to przeszkadzać, bo plamka była tylko na ekranie i zdjęcia po zgraniu na komputer były normalne, ale ostatnio plamka zaczęła się powiększać. Nie wie ktoś co się dzieje? Matryca się psuje? Aparat jest bardzo fajny i nie chciałabym aby się zmarnował. Zdjęcia są poniżej. Jeżeli ktoś wie co się z nim stało, to byłabym wdzięczna gdyby mi wyjaśnił i powiedział, czy do się z tym coś zrobić :)

Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: plamka na wyświetlaczu aparatu OLYMPUS SP-600UZ

Postautor: ACeK » 21 cze 2012, o 19:57

Obrazek Czy to prowokacja czy :no: mam pytanie czy jak wylaczysz aparat to na ekranie dalej widac czarna plame :? Jesli tak to wiadomosc jest zla. Wyswietlacz jest uszkodzony. Mozliwe ze ktos go lekko uderzyl Obrazek

prowokacjaxmarzen
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:02

Re: plamka na wyświetlaczu aparatu OLYMPUS SP-600UZ

Postautor: prowokacjaxmarzen » 23 cze 2012, o 11:33

na wyłączonym aparacie nie ma żadnej plamki, ale automatycznie kiedy wyświetlacz się włącza, plama się pojawia, w tym samym miejscu ;/

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości