Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wszystko made in China ??

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

mv999
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2010, o 23:47
Lokalizacja: London

Wszystko made in China ??

Postautor: mv999 » 2 kwie 2010, o 03:25

Hej

Tak buszujac po necie wpadla mi jedna stronka przed oczy.
* Chargers Replacement
* Laptop Chargers
* Cool Laptop Bags

Zastanawiam sie jak to bedzie za kilka lat.
Czy azjaci, zwalszcza chinczycy zaleja nas
swoimi telefonami tak jak innymi produktami ??

Czy prawie wszystko bedzie made by Chaina ??
Czy to juz sie stalo ??



..
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, o 12:06 przez mv999, łącznie zmieniany 1 raz.

Maciek_M
-
-
Posty: 20
Rejestracja: 14 maja 2003, o 14:08
Lokalizacja: Opole

Postautor: Maciek_M » 2 kwie 2010, o 09:12

To już się stało! Jeśli chcesz być elektronikiem ucz się chińskiego - lepszy dostęp do dokumentacji :629:

Awatar użytkownika
j_bravo
-
-
Posty: 189
Rejestracja: 14 wrz 2005, o 16:30
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: j_bravo » 2 kwie 2010, o 13:55

W końcu nawet płytki PCB w chinach się zamawia. Polscy producenci JESZCZE nie czują oddechu chińczyków ;)

maribell7
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2010, o 07:26
Lokalizacja: Chiny

Postautor: maribell7 » 13 kwie 2010, o 09:03

Na to wygląda. Ja sama 2 dni temu znalazłam pracę w chińskiej firmie produdującej i eksportującej elektronikę.Teraz planują poszerzenie działalności na Polskę. Sprzedają tam m.in. telefony nie tylko tych znanych zachodnich firm, ale również rodzime produkty. Wygląda na to, że powoli chińscy producenci umacniają się również i w naszym kraju. Także wydaje mi się, że odpowiedź na pytanie brzmi: to się już stało. Pozdrawiam

dawidsluczka
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2010, o 16:16
Lokalizacja: Bolków

Chińczycy mają wszystko ............ a my nic.

Postautor: dawidsluczka » 24 cze 2010, o 09:23

Teraz prawie wszystko jest Made in China lub Tajwan. zobacz se np. w swoim komputerze ile części masz gdzie indziej produkowane. pewnie niewiele.

awatar100
-
-
Posty: 415
Rejestracja: 27 cze 2003, o 07:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy mają wszystko ............ a my nic.

Postautor: awatar100 » 25 cze 2010, o 19:32

Teraz prawie wszystko jest Made in China lub Tajwan. zobacz se np. w swoim komputerze ile części masz gdzie indziej produkowane. pewnie niewiele.
Ale to nie prawda - chiny uwolnily kurs waluty - ceny badziewa z chin wzrosna moze wtedy warto bedzie robic cos w polsce albo wogole w EU.. no chyba ze durnokraci z euro parlamentu zakaza

t-help
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 10:15
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontaktowanie:

Postautor: t-help » 12 wrz 2010, o 10:26

Nastaje era ludzi wschodu. Europa miała swoją złotą erę już dawno. USA niedawno ją zakończyła, teraz zaczyna się czas Azji. Myślę ,że już nic tego nie zmieni. Mam znajomych, którzy jeżdżą do Chin w celach biznesowych. Opowiadają, że jak wracają to czują się sfrustrowani ich potęgą i technologią. Oczywiście mówię tu o regionach przemysłowych.[/code]

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości