Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jak znaleźć plik odpowiadający za logo na www?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
mulkey
-
-
Posty: 308
Rejestracja: 25 cze 2005, o 20:33
Lokalizacja: Jaworzno

Jak znaleźć plik odpowiadający za logo na www?

Postautor: mulkey » 16 paź 2008, o 06:00

Witam mam stronkę internetową nie wiem czy mogę podać link ale podam LINK i tam jest logo ten komputerek i to menu obok i to jest w swf czyli flash jak dotrzeć do tego pliku jaką ma nazwę żeby go podmienić innym ??I Czy można jeśli tak to jakim programem zmodyfikować ten plik swf może flash 8 ?

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 16 paź 2008, o 14:02

Otwórz kod strony (przwy przycisk myszy -> pokaż źródło), pliki flasha jak zauważyłeś mają rozszerzenie swf, a więc takiego wyszukaj na stronie (w źródle)... dla pewności możesz sobie ten link otworzyć w nowym oknie przeglądarki (jeśli się chcesz upewnić, że o ten Ci chodzi). Tutaj jest to http://it.hekko.pl/templates/fuscus/images/slogan.swf .
Do edycji flash jest zapewne kilka programów, ale jako że się tym nie zajmuję na codzień, to jedynie mogę Ci wskazać produkty Adobe, dokładniej Flash CS4 Prof (najnowsza wersja produktu), niestety komercja i chyba bez wersji demo/trial.

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości