Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Problem z Padem domowej roboty

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Raphalus
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2008, o 19:51
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Problem z Padem domowej roboty

Postautor: Raphalus » 30 mar 2008, o 20:05

Witam, mam dziwny problem. Od razu mówię, że na elektronice za bardzo się nie znam dlatego piszę ten temat... Zmontowałem małego pada, miała to być taka perkusja do pisanej prze zemnie gry :) Wszystko po zlutowaniu działało idealnie, ale był mały problem ze wszystko wisiało na krótkich kabelkach (tutaj zdjęcie). Kupiłem 2 metrowy kabel, przylutowałem i wszystko się popsuło... Poprawnie działa tylko strzałka w dół i w prawo, przy naciskaniu innych przycisków na ekranie wyskakuje błąd, że kontroler nie jest podłączony. Dokładnie tak jak bym po prostu nagle wyjął wtyczkę. Myślałem ze to wina kabla więc z powrotem przylutowałem ten stary ale problem pozostał. Na pewno wiem że to nie wina tranzystorów ani rezystorów bo wymieniałem je i problem pozostał. Ścieżki też nigdzie się nie stykają. chyba z 50 razy je oglądałem. No i ostatnie podejrzenie to, że moją kartę muzyczną "szlak trafił" (chociaż strzałka w górę i prawo działa). Jako amator w elektronice zwracam się do ludzi bardziej kompetentnych o pomoc...

A tutaj jeszcze mój schemat

Pozdrawiam

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości