Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Problem z dwoma ekranami w systemie windows XP

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

rafi76
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2008, o 20:32
Lokalizacja: polska

Problem z dwoma ekranami w systemie windows XP

Postautor: rafi76 » 17 lut 2008, o 20:29

Witam i chciałbym prosić o fachową radę w ,moim problemie.Posiadam karę GeForce 8800 GT PCI Express,z dwoma wejściami DVI ,zainstalowaną na najnowszych sterownikach forceware 169.21 na płycie Asus P5b,system windows Xp SP3 swieżo zainstalowany.Chciałem oprócz monitora komp. Samsung 15" podłączyć dodatkowo telewizor Lcd Samsung 26''.Problem polega na tym że po podłaczeniu telewizora LCD i ustawieniu w NVIDII trybu KLON w konfiguracji weiloekranowej przy starcie komputera na monitorze komputera nie mam obrazu(miga zielona lampka) zaś na telewizorze jest wszystko w porządku.Monitor kompa "załapuje"obraz w momencie kiedy już jest ładowany windows,wtedy widać juz wszystko i na jednym i drugim ekranie.Drugi problem to jest taki,że gdy uruchamiam grę DIRT,na monitorze demko gry jest niewidoczne,słychać tylko dzwięk(obraz jest dopiero gdy pojawia się menu gry)zaś na LCD jest wszystko ok.Po odłączeniu telewizora czasami demko sie pojawia czasami nie wiem dlaczego tak jest.W menadzerze sprzetu w zakładce monitory jest pokazany mój monitor LCD i 3 zakładki Monitor Domyslny i tu chciałbym powiedzieć że po podłączeniu telewizora jako drugiego monitora i zapytaniu o instalacji nowego sprzętu windows pyta się tak że 3 razy (mimo że daję zainstaluj) i dopiero po tych dwóch trzech razach wyskakuje komunikat "Sprzet gotowy do użycia",gdzie pózniej dzieją się opisane wyżej rzeczy.Ostatnia rzecz to rozdzielczość na 15"mogę ustawić 1024X768 to ok bo to chyba taka mozliwość "15-stek",ale na 26" tylko 1280X720 a max LCD ma 1360X768 Jaką można uzyskać najwiekszą rozdzielczość w grach na LCD 26 przy tej karcie? Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu powyzszych problemów,Pozdrawiam
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Dodaj znalezisko!Zglos posta!Dodaj posta do linkr!
Edytuj/Usuń Wiadomość

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości