Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Elonex- laptop - czy ktoś słyszał o takim laptopie?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

dyspozytor
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2007, o 11:04
Lokalizacja: Śrem

Elonex- laptop - czy ktoś słyszał o takim laptopie?

Postautor: dyspozytor » 24 maja 2007, o 11:08

Witam serdecznie. Przywiozłem z Anglii niesprawny laptop o nazwie Elonex. Brakuje mu osłonki (listwy) na kontrolki, także brak innych namiarów, jak tylko ta nazwa. Po odkręceniu klawiaturki widzę napis na procesorze: Intel, 7823A 150 SL443, KP 600/256. Na płycie: A430/A450, CH45SDC, Ver:0.3. Po podłączeniu do zasilacza świeci jedna kontrolka. Po naciśnięciu przycisku zasilania mrugnie tylko druga kontrolka. Może ktoś mi doradzi od czego zacząć. Nie jestem fachowcem od elektroniki. Jestem amatorem. Komputer stacjonarny umiem złożyć i nie mam z tym problemu. Natomiast z laptopem nie miałem do czynienia. W Internecie nie znalazłem nic na temat Elonexa. Natomiast rzuciło mi się w oczy, że podobny jest do Winbooka. Proszę o jakąś pomoc. Przesyłam pozdrowienia.[/

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości