Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Brak ZL26ARM w ofercie Kamami

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Brak ZL26ARM w ofercie Kamami

Postautor: Agrest » 8 lip 2011, o 00:38

W kwietniu, albo maju był w EP taki artykuł: "STM32 i Ethernet: nowości w ofercie KAMAMI". Jako jedną z nowości przedstawiono tam serwer embedded ZL26ARM. Kamami nie ma tego produktu w ofercie do dzisiaj, a pani odbierająca w tej firmie telefony mnie okłamała. Powiedziała, że serwer pojawi się w przyszłym tygodniu. Tymczasem mija już trzeci tydzień, a wyszukiwarka na stronie tej firmy zapytana o ZL26ARM odpowiada "Nie znaleziono pasujących wyników". Pani pewnie bogu ducha winna, ale o firmie nie świadczy to najlepiej.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, o 14:09 przez Jacek Bogusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tytułu wątku, ponieważ "Nieprawdziwe informacje w EP" sugerował, że wszystko o czym piszemy jest nieprawdą. Tymczasem chodzi o artykuł reklamowy, opublikowany przez firmę Kamami. Redakcja EP nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam po

Awatar użytkownika
Agrest
-
-
Posty: 129
Rejestracja: 7 maja 2003, o 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: Brak ZL26ARM w ofercie Kamami

Postautor: Agrest » 21 lip 2011, o 22:41

Urodził się w końcu w drugiej połowie lipca. Myślałem, że będzie tańszy. Skasowałbym ten post, bo nieaktualny, ale w tym wątku pomiędzy "EDYTUJ", a "!" nie mam "X" do kasowania postów. W innych wątkach mogę kasować swoje posty, a tu nie. Nie wiem dlaczego. Może jakiś admin się zlituje i wykasuje wątek, bo będzie tu wisiał latami bez sensu.
PozdrA

Wróć do „ARM (STM32, NXP, Stellaris i inne)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości