Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Co jest nie tak w ustawieniach mojego Bascoma AVR

DOSik
-
-
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, o 19:09
Lokalizacja: Polska

Re: Co jest nie tak w ustawieniach mojego Bascoma AVR

Postautor: DOSik » 25 sie 2013, o 14:57

Do pajaczek
Masz rację mniej więcej o to mi chodzi. A co do ortografii to niestety ale jest to moja nieuleczalna choroba i proszę to zaakceptować albo tylko przyjąć do wiadomości.
Do AceK
Jest mi głupio z tak banalnego błędu i nie wiem jak do tego mogło dojść.
Chodzi mi o uzupełnienie bazy μC obsługiwanych przez Bascoma.
I jeszcze jedno pytanie.
Która z tych płytek daje największe możliwości korzystania z największej liczby μC?

link 1

link 2

link 3

Edit: linki poprawiłem (na forum nie używamy tagów html, tylko tzw BBCode - odpowiednie przyciski masz nad polem edycji posta).
A co do ortografii, sugeruję zainstalować lub włączyć słownik w przeglądarce. Choć w tym przypadku akurat słownik by nie wiele dał bo obie formy są poprawne, a mają jedynie różne znaczenie.
Pajączek.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Re: Co jest nie tak w ustawieniach mojego Bascoma AVR

Postautor: ACeK » 25 sie 2013, o 16:57

Obrazek Juz masz AVT 3500 wiec inna Ci raczej nie jest potrzebna do nauki. Jesli bys chcial programowac inne procki to mozesz to robic na plytce docelowej w ktorej one beda pracowac. Jesli chcesz tylko testowac to moja rada jest :arrow: breadboard :idea: Jesli chodzi o najwieksza liczbe prockow to polecam Atmel Studio. Wiem ze on nie obsluguje Bascom. Ale obsluguje asembler oraz C. W poprzednim poscie masz linka do kursu w C. Jak juz troche programowales to po przerobieniu tego kursu bedziesz znal podstawy C a dzieki temu latwo zmienial rodziny prockow Obrazek
Załączniki
IMG_2340.png
Breadboard w akcji uklad ze strony http://www.avr-asm-tutorial.net/avr_en/ledline/ledline.html procesor ATtiny 13A wersja smd.

Wróć do „AVR/AVR32”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości