Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

TECHNIK NAPRAW/ TCZEW(woj. pomorskie)

Moderator: Jacek Bogusz

ProgresHR
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2012, o 14:23

TECHNIK NAPRAW/ TCZEW(woj. pomorskie)

Postautor: ProgresHR » 24 sty 2012, o 15:15

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.
Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy z zagranicznym kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Napraw
Miejsce pracy: Tczew
Nr ref.: TN/01

OBOWIĄZKI:
• lokalizacja i diagnoza usterek,
• naprawa układów i modułów elektronicznych.

WYMAGANIA:
• wykształcenie techniczne (preferowane elektroniczne),
• wiedza z zakresu elektroniki,
• mile widziane doświadczenie w zakresie napraw podzespołów elektronicznych,
• zdolności manualne.

OFERUJEMY:
• pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej,
• ofertę pracy tymczasowej i stałe wynagrodzenie,
• prywatną opiekę zdrowotną,
• perspektywę rozwoju zawodowego dla najlepszych,
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: tczew@progreshr.pl w tytule wpisując numer referencyjny TN/01. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://www.progreshr.pl
Nr. rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Re: TECHNIK NAPRAW/ TCZEW(woj. pomorskie)

Postautor: radzio » 1 lut 2012, o 07:28

Usunie to ktoś? Od wczoraj zgłoszenie wisi.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: TECHNIK NAPRAW/ TCZEW(woj. pomorskie)

Postautor: Wojtek » 3 lut 2012, o 07:13

Usunie to ktoś? Od wczoraj zgłoszenie wisi.
Jako moderator nie masz takich uprawnień :? - to już rozumiem czemu tak długo takie śmiecie się walają po forum.

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Re: TECHNIK NAPRAW/ TCZEW(woj. pomorskie)

Postautor: radzio » 3 lut 2012, o 08:34

Niestety mam uprawnienia tylko w kilku działach, zazwyczaj tych obecnych jeszcze na starym forum. Natomiast w większości działów stworzonych po zmianie skryptu forum uprawnień nie mam.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: TECHNIK NAPRAW/ TCZEW(woj. pomorskie)

Postautor: pajaczek » 3 lut 2012, o 08:58

Uwierz Wojtku że tu była prawdziwa bitwa z botami o porządek. Na szczęście jest troszkę lepiej, częściowo za sprawą Enda, który zmodyfikował zasady bezpieczeństwa, a częściowo za sprawą możliwości banowania, jaką uzyskałem niedawno. No i oczywiście ostrej pracy Radka i mojej z kasowaniem śmieci. Niestety jeśli idzie o kasację to mamy podobne uprawnienia, stąd w niektórych działach wisi to dłużej.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: TECHNIK NAPRAW/ TCZEW(woj. pomorskie)

Postautor: Wojtek » 3 lut 2012, o 09:06

Uwierz Wojtku że tu była prawdziwa bitwa z botami o porządek. Na szczęście jest troszkę lepiej, częściowo za sprawą Enda, który zmodyfikował zasady bezpieczeństwa, a częściowo za sprawą możliwości banowania, jaką uzyskałem niedawno. No i oczywiście ostrej pracy Radka i mojej z kasowaniem śmieci. Niestety jeśli idzie o kasację to mamy podobne uprawnienia, stąd w niektórych działach wisi to dłużej.
Wiem, że to jest czasami ostra walka, zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma takiego problemu np na forum elportalu czy na forum triody, nie jest to kwestia popularności, bo wydaje mi się, że na tych forach jest nawet większa ilość wejść dziennych.

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Re: TECHNIK NAPRAW/ TCZEW(woj. pomorskie)

Postautor: radzio » 3 lut 2012, o 09:42

Myślę, że to kwestia tego, że tutaj przez dłuższy okres czasu (od zmiany skryptu forum do 27 stycznia) nie było żadnej przeszkody przed automatycznym rejestrowaniem użytkowników (CAPTCHA niestety obecnie problemu już nie stanowi żadnego) i porejestrowano mnóstwo kont "agentów śpiochów", które są dostępne dla Xrumera i w opdpowiednim momencie są wykorzystywane do pozycjonowania stron. 27 stycznia end wprowadził proste zabezpieczenie, które dla botów i farm pakistańczyków przepisujących captche jest nie do pokonania. Ale pozostało sporo kont "agentów śpiochów", które należałoby pokasować. A je rozpoznać jest bardzo prosto - durne lokalizacje i jeszcze durniejsze linki w polu www w profilu.

Wystarczy wyświetlić listę użytkowników i posortować malejąco według daty dołączenia - przed 27 stycznia więcej jest profili spamerskich niż normalnych.

Wróć do „Praca, zlecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości