Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Inżynier Elektronik i/lub Projektant PCB

Moderator: Jacek Bogusz

Mononoke
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2017, o 16:01

Inżynier Elektronik i/lub Projektant PCB

Postautor: Mononoke » 16 mar 2017, o 16:07

Szanowni Państwo!
Poszukuję Inżynierów elektroników i projektantów płytek PCB do różnorodnych projektów z branży samochodowej– sterowniki pokładowe, systemy alarmowe, interfejs kierowcy, układy aktywnego bezpieczeństwa. Praca na pełen etat, współpraca długofalowa. Usługi świadczone dla firmy Alten, której siedziba jest w Krakowie – posiadamy pakiet relokacyjny dla osób spoza województwa.

Poszukujemy ludzi z minimum 2 letnim doświadczeniem na 2 stanowiska.

Pierwsze stanowisko wiąże się z pracą przy samym wyrobie płytek PCB, które będą dość zaawansowane i zróżnicowane, bowiem ra trzeba będzie przygotować płytkę np. do kamerki, raz do radaru, także praca przez długi czas będzie obfitować w wyzwania i prędko się nie znudzi ;). Wymagane wykształcenie wyższe i komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Drugie stanowisko jest dla osób, które ukończyły studia, mają dużą i szeroko pojętą wiedzę z dziedziny elektroniki i pasjonują się tym. Stawiamy tutaj na kreatywność, gdyż praca będzie wiązać się z tworzeniem projektów dla różnych komponentów samochodów inteligentnych. Liczymy tutaj, że osoba na tym stanowisku oprócz bazowania na utartych schematach, będzie umiała także zaproponować coś nowego od siebie. Ważny jest tutaj też biegły angielski, gdyż do obowiązków będzie należeć prowadzenie spotkań z klientami, również zagranicznymi.
Atrakcyjne wynagrodzenie – nie mamy sztywnych budżetów, więc stawka do uzgodnienia, może być umowa o pracę lub kontrakt B2B. W obu przypadkach dodatkowo karta multisport i prywatna opieka medyczna.

Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o przesłanie swojego CV na adres: monika.wasowska@alten.com
Pozdrawiam
Monika Wąsowska

Wróć do „Praca, zlecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości