Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sklep/hurtownia elektroniczna wysylajaca za granice.

Moderator: Jacek Bogusz

TDCRservice
-
-
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2013, o 03:41

Sklep/hurtownia elektroniczna wysylajaca za granice.

Postautor: TDCRservice » 28 sty 2013, o 04:57

Witam, poszukuje kogos kto nie widzi problemu w platnosciach pay pal (czyli ogolnoswiatowy system platnosci online) i robi wysylki zagraniczne. Mam wiele rzeczy ktorych szukam i tak ze ze wzgledu na moja prace (w ofercie mam montowanie i przerobki car audio/naprawy elektryki samochodowej) czesto potrzebuje czegos z czesci czy narzedzi/urzedzan pomiarowych.

W UK gdzie mieszkam jest jedynie siec MAPLIN a ci sa ponizej krytyki jesli chodzi o jakosc i wielkosc asortymentu. Juz ebay sprawdza sie lepiej...Aczkolwiek na ebay nie kupie wiekszosci diod prostowniczych, traf, tranzystorow czy radiatorow :(
Czy NORD lub TME dzialaja na cala europe? Kiedyc kupowalem tylko u nich ale to bylo za czasow gdy mieszkalem w PL.

Pozdrawiam i licze na jakies info. Sebastian.

TDCRservice
-
-
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2013, o 03:41

Re: Sklep/hurtownia elektroniczna wysylajaca za granice.

Postautor: TDCRservice » 28 sty 2013, o 05:11

Bardzo prosze o usuniecie mojego wpisu. Wlasnie przed kilkoma minutami obczytalem sie z najnowsza oferta TME.
Jesli to pomoze innym to oni za 7.90 wysylaja na cala europe pod warunkiem ze jest to zamowienie do 30 kg. Maja platnosc pay pal.
Tak ze ten problem juz rozwiazalem i mozna temat usunac co by nie zasmiecal niepotrzebnie.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: Sklep/hurtownia elektroniczna wysylajaca za granice.

Postautor: pajaczek » 28 sty 2013, o 16:21

Niestety wpis jest w jednym z tych nieszczęśliwych działów, że nie mogę usunąć ;/

A w temacie... na dole przewija się czasem baner farnella, do tego polecam rs-components i oczywiście wspomniane tme (choć tym 7,90 to mnie zaskoczyłeś bo musiało się coś zmienić - jakiś czas nie zamawiałem u nich).
Edit: aaa 7,90 ale €, tak to wiele wyjaśnia.

TDCRservice
-
-
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2013, o 03:41

Re: Sklep/hurtownia elektroniczna wysylajaca za granice.

Postautor: TDCRservice » 30 sty 2013, o 15:28

Bardzo dziekuje za dodatkowe sklepy, czy zaklada sie u nich karte klienta jak w TME?

Wróć do „Poszukuję / kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości